Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Eltunhetnek valamilyen modszer...

Eltunhetnek valamilyen modszerrel? Semmi esely? Csak a plasztikai mutet segithet?

Figyelt kérdés
A combomon lefele csikok jelentek meg.Azt hiszem fogyas hizas kovetkezteben.Nehanyan narancsbornek nevezik de en nem annak latom.Tudjatok ojan csikok gondolom a nok tudjak mirol van szo. Mit tehetnek?
2008. dec. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket "terhességi csíkoknak" is szokták hívni, akkor is, ha nem attól van. Halványodhatnak, ha nem ingadozik gyakran a súlyod és ha sokat sportolsz, amitől feszesebbé válik a bőröd. Szerintem várj azzal a plasztikai műtéttel... Ha egy fél évig tényleg odafigyelsz magadra és nem válik be semmi, akkor gondolkodj el rajta újra.
2008. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez stria, azaz terhességi csík.

Nagyon eltűnni nem fog, max. halványodni. Plasztikai sebész tudja csak eltüntetni, vagy ő sem. de ne zavarjon ma már szinte mindenkinek vannak ilyen csíkjai van akinek (pl nekem.) a karja is tele van vele. Idővel majd halványodik. kenegesd testápolóval (vagy vannak erre drága krémek), hogy ne repedjen tovább.


A narancsbőr az olyan nem egyenes hanem néhol kis puklik vannak. Hogy írjam... tudod milyen a narancshéja na az a narancsbőr, az alma héja pedig a sima bőr :) A pasik úgy is mondják "úristen nézd már annak a nőnek karfiolos a lába" mert hasonlít arra is ha csúnyán narancsbőrös :)) kis gödröcskék vannak.


remélem nagyjából érthető volt, amit írtam.

2008. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia én F vok, és nekem is vannak ilyen " terhességi csíkjaim" a hátamon ill. a térdemen. Nekem ezek növéstől vannak (hirtelen nőttem sokat) Az évek során bizony nem sokat halványodtak, bár engem nem zavar, sztem Téged se zavarjon!
2008. dec. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szolitól bebarnulnak
2008. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én "tigriscsíkoknak nevezem",de engem annyira nem zavarnak,de mivel ezek megnyúlt bőrszövetek,így érzékenyebbek,ha erősebben nyúlok hozzájuk,még fájnak is egy kicsit,ezért érdemes eltüntetni,korrigálni.

A sport sokat segíthet,de mivel elég lusti vok,én inkább úgy öltözködöm,hogy lehetőleg senki ne lássa.Párom előtt sem mutogatom,bár elég kényes helyen,a combom belső felületén vannak,olyan fehérneműket hordok,amik eltakarják.

2008. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezekkel a rohadt csíkokkal küszködök már régóta... Combjaimon elég sok van, igaz halványodtak az évek múlásával, de utálok emiatt még strandra is járni... :(

Idén frisseket is szereztem a hasamra, a terhesség miatt.

Én a mikrodermabráziót fogom kipróbálni, igaz nem olcsó, de állítólag eltünteti őket... Remélem is! :) [link]

2008. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is vannak,de nem zavarnak.Nem lehet eltüntetni őket
2008. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!