Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mikor fog már kimenni a...

Mikor fog már kimenni a divatból az ajak feltöltés?

Figyelt kérdés

Szinte úgy tűnik ha valaki népszerű, vagy szép akar lenni, az feltölteti a szajat, 18-20 év körüli lányok is.

Erre a divatra mennyire lehetett hatással az, hogy sok ismert színésznőnek, modellnek vastag az ajka?(Angelina Jolie, Monica Bellucci, Scarlett johansson, Rosie Huntington-Whiteley, Irina Shayk)



2021. nov. 9. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok felötlött száj van amin nem látszik, hogy fel lett töltve. Azok amikről te beszélsz igénytelen munka és/vagy a páciens torz önképe miatt néz ki úgy!
2021. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
64%
Hát, pl én Scarlettrol úgy tudom eredetileg ilyen az ajaka. Kicsikét is ilyen volt neki. Szerintem nagyon szép. Ezt látják a fiatalok, és azt hiszik ajakfeltoltessel érte el. Vagy ilyenek. Én is lány vagyok, de soha nem vágytam feltoltetni a szám, csak mert valakinek olyan. Pedig nagy Johansson rajongó vagyok
2023. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!