Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak nők, akik csontvékonyak mégis nagy természetes mellük van, más aki nem kövér, de normál testalkatú annak meg alig van valamije? Ez igazságtalan.

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ugyanigy vok én is:s
2010. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igazságtalanság, igazságtalanság- ez van. Ez a genetika.
2010. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én pl vékony vagyok de nincs mellem:D.

Hát igen, ezt én sem értem. :S

A természet jól kicseszett velem is. :(

2010. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerencsés géneket örököltek.

Én is vékony vagyok és szinte semmi mellem nincs, barátnőm is olyan vékony, mint én, neki meg 90b-s melle van. :S Ez van.

2010. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy ha valaki nagyon vékony, hogy lehet annyira kerek segge:S


16/Nagy mellű,lapos seggű lány

2010. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Genetika. Isten vkit jó kedvében teremt, mint Angelina Jolie-t, más meg kínlódik. Ha kicsi de legalább formás a melled, próbáld meg a formát értékelni. Nekem normál méretű de fura formájú, az se jó hidd el, ez van.
2010. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért átok a kis mell.. nekem 75B-s melltartó kell, de oda meg vissza voltak eddigi barátaim hogy milyen szép formás cicieim vannak. Szerintem meg pont a nagy mell a csúnya, mert az melltartó nélkül lóg. Enyémek viszont melltartó nélkül is "megállják a helyüket". A nagy melleknél is csak a szilikon formás, a természetes lóg meg eláll meg nagy a bimbó.. nekem ezek abszolút visszataszító tulajdonságok.:S Manapság amúgy is sokkal elterjedtebb a mellkisebbítő műtét mint a mellnagyobbító. Nem is beszélve arról, hogy a nagymellű nőket sokkal kevésbé tisztelik férfiak, és hajlamosabbak megalázni őket.
2010. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van 70E-F(eredeti), és higgyétek el nem olyan jó hogy gebe vagyok csont és bőr a mellem meg iszonyat nagy!! Viszont nem lóg egyáltalán, formás!! Hátfájással jár a nagy mell és ha nem figyelek oda görbe a tartásom is. De a barátomnak teccik ő is oda meg vissza van:D
2010. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem is igazságtalan am h igy van ez nagymellűekkel szemben is!
2010. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akármilyen is én inkább azt kívánnám, hogy lennének nagy melleim. Nekem túl kicsi a mellem. És már kaptam emiatt is bántást. Fiúktól is.. Tehát nem csak a nagy mellű nőket nem tisztelik a férfiak.

Gondolkozok mellplasztikán, de még nem tudom..:S Túl veszélyes egy ilyen műtét.

Szeretném magam jól érezni a bőrömben, de addig úgy sem fog menni amig semmilyen mellem sincs.

2010. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!