Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg lehet tb támogatást...

Tényleg lehet tb támogatást kapni mellműtétre?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam volna, hogy valaha is ilyenen gondolkozom majd, de egyre inkább ez jár a fejemben. 3 gyereket szoptattam, külön-külön is sokáig. A másodikat egy mellből tudtam csak, így jelentős méretkülönbség lett a kettő között. Ezen az sem javított, hogy a harmadikat váltott mellből szoptattam. Mostanra konkrétan akkora a különbség a kettő között, hogy az egyik melltartókosarat ki kell tömnöm, hogynegyformák legyenek. Rettentően zavaró és melltartó nélkül nem is tudok utcára menni. Frusztrál a szexuális életemben is. Egyelőre még szoptatok, de miután abbahagytam, szeretném szintbe hozatni őket. Csak sajnos az egy vagyon, ami nekem 3 gyerek mellett nincs. Valaki mondta, hogy talán lehet tb alapom kérni a műtétet. Ez lehetséges?
2022. aug. 17. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Tb akkor fizeti, ha orvosi indokod van rá, pl mellrák miatt levágták a melled és ez most komoly pszichés problémákat okoz. Az, hogy zavar, senkit nem izgat, ilyen alapon mindenki sorba állhatna ingyen plasztikai műtétért.
2022. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez olyan orvos kell aki asszisztál hozza de elvileg igen.
2022. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségügyi problémát okoz, pl hátfájást a túl nagy mell, akkor lehet, igen. Sajnos azért, mert zavar, nem fogják megcsinálni, mert akkor ennyi erővel mindenki kitalálhatna valamit, ami zavarja, de nem fogja érdekelni az orvost.:( A te problémád egyértelműen esztétikai eredetű, ami a plasztikai sebész hatásköre.
2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen plazstikán dolgozó nők 90% műtött volt. Meg lehet csinalni ha van orvos aki asszisztál ehhez
2022. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért szerintem ez más mint amikor valakinek szimplán nem tetszik a melle. Mindenkit zavarna ha olyanok lennének a mellei mintha azok két külön ember mellei lennének.
2022. aug. 17. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak országok, ahol sulyos depressziót kezelnek ilyen beavatkozásokkal tb alapon, mármint ha a kiváltó ok a testi esztétikai zavar. Az hogy itt nem lehet, az egy dolog. :(


Tudom, erre itt nem fog telni, de ha mást nem keress fel egy pszichológust hátha kicsit jobban erzed magad ha más színben láthatod ezt a helyzetet. Állami pszichológus legalább van, depresszió gyanújával bárkit kezelnek!

2022. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Állami kórház plasztika osztályán szinte az összes nővér műtve volt!!! Mert az orvosok megcsinálták nekik TB alapon.

Szóval meg lehet ha van hozzá orvos aki kiállítja a papírokat hogy a TB alapján ingyenes legyen.

2022. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Állami kórház plasztika osztályán szinte az összes nővér műtve volt!!!



Látszik, hogy nem vagyok ápoló, mert soha nem műteném meg ,csak ha lógna mint a kérdezőnek.



Amúgy meg pont ezért sem lesz gyerekem, hogy legyen pénzem plasztikai műtétekre.

2022. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!