Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi a gyógyulási idő...

Mennyi a gyógyulási idő orrplasztika esetén?

Figyelt kérdés

olyanok véleményére lennék kíváncsi elsősorban akik már átestek ilyen beavatkozáson.

mikor lehet már tevékenykedni műtét után?

szoktam nézni ilyen műtéteket,általában a betegeknek az orrán 1 hétig van a kötés,utána pedig leveszik,de ez amerika,nemtudom hogy működik álunk.

előre is köszöm


2010. szept. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy 2 hétig pihenni kell ami azt jelenti, hogy nagyon az ágyból sem kellhetsz ki. Egyébként kor és személyenként függő, hogy mennyi idő kell a gyógyuláshoz.
2010. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Elsőnek igaza van. De a teljes gyógyulási idő 1 év, vagyis addigra lesz tökéletesen gyógyult az orrod. 3-4 hónapig pedig kék zöld foltok lehetnek az arcodon. A szépségért meg kell szenvedni :S
2010. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3-4 hóóónaap??

nanee.

én azt hallottam h 8-10 nap alatt felszívódnak a véraláfutások.

18 éves vagyok amúgy,de már régóta tervezem megcsináltatni,egészségügyi okok miatt is,és esztétikai szempontból is.Szem fiatalon jobban regenerálódik a szervezet.

2010. szept. 24. 18:48
 4/8 anonim válasza:

:):) ennyi ostoba embert:)

két hétig kötés de nem kell feküdni,véraláfutás pedig csak akkor lesz ha nem jegeled! műtét után ülve aludni!

2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont tegnap volt a tv-ben egy plasztikás műsor és ott azt mondták, hogy van, hogy akár 1 évig is eltarthat a teljes gyógyulási idő.
2010. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen abból a szempontból,h arra alakul ki teljesen.De én úgy hallottam,hogy egy hétig van rajt a kötés,utána leveszik,és utána véraláfutások,ami 8-10nap..

de eddig nem nagyon erősítették meg itt az állításomat

2010. szept. 27. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem januárban volt orrplasztikám.....1 hétig volt gipszben azalatt az idö alatt kék zöld folt szemkörnyéken és 3-4 napig folyamatosan duzzadt volt a fejem alig birtam kinyitni a szemem is már de aztán ez elkezdett apadni...levették a gipszet foltok 10 nap után már nem is látszodtak....viszont nekem 2 honapig csunyán ödémás volt az orr ez lehet attol hogy nyitott mütétem vol vagy alkati kérdés vagy orvostol is függ nemtudom....mindenesetre az igaz hogy a legtöbb embernél egy év a gyogyulási idö de itt azt kell érteni hogy folyamatosan apro változások lesznek pozitiv irányba.....amit lehet hogy mások észre sem vesznek csak te....amugy nagyon sok embert tudok akinek levették a gipszet és gyönyörü volt az orra minimális ödémával ami fel sem tünt na ök szerencsések....

mindenesetre ha orrplasztikán gondolkodsz mindenféleképpen olyan sebészt válassz aki füll orr gégész is egyben ilyen az országban csak 3-4 ember van de ök tökéletes orrokat csinálnak!!!!! hidd el nagyon nagy trauma ha nem azt az eredményt kapod amit vártál.....

2010. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen.köszönöm a válaszod!
2010. okt. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!