Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bimbóudvar körül ejtett...

Bimbóudvar körül ejtett bemetszés által izom alá helyezni az implantátumot lehetséges?

Figyelt kérdés

Vagy izom alá csak mell alatti bemetszés által lehet? Azt olvastam, általában akkor helyezik be a bimbóudvaron keresztül, ha egyúttal az is korrekcióra szorul.

Ha én csak implantátumot szeretnék, ráadásul izom alá, megcsinálják a bimbóudvarnál?

Tudom, dokival konzultáljak. De még odébb van a műtét, talán 1 év is kell neki, és addig is jó lenne tudni, hogy ez így lehetséges-e.



2016. okt. 21. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A bimboudvarnal megis hogy tennek be izom ala, aruld mar el. Szet kellene gyikiszelni hozza az egesz mellszovetet, tartoszalagokat, mirigy allomanyt...
2016. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdezem, mert annál nem találtam semmi olyat, hogy mit lehet, és mit nem, míg a hónalj endoszkóposnál részletesen le volt írva. Gondoltam, ha nem lehet, csak írtak volna róla valamit, viszont logikusan végig gondolva, elég kivitelezhetetlennek tűnik...
2016. okt. 21. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nézz meg egy rajzot a mell felépítéséröl.
2016. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem izom alatt van, alul a mell alatt pont a ráncban van a vágás, kb 3-4 cm hosszú, 1 éve műtötték és már alig látszik a heg. Ha felemelem a mellem és közelről nézem csak akkor.

Bimbón keresztül nem lehet izom alá rakni, ahhoz szét kellene díbolni az izmot is.

2016. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet! Nekem penteken igy fogjak csinalni (felvarras is lesz). A vagas csak a bimboudvar korul lesz.
2017. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!