Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Budapesten melyik modellügynök...

Budapesten melyik modellügynökségnél érdemes elkezdeni a modellkarrierem?

Figyelt kérdés

Az MTA modellügynökségnél már voltam egy castingon ahol készítettek rólam pár képet és azt mondták nagy potenciált látnak bennem az alakom miatt és érdemes lenne profi szinten elkezdeni foglalkoznom vele. Ők készítenének profi portfóliót és ajánlanának más ügynökségeknek is.

Milyen véleményetek van róla akit többet hallott Róluk valóban ennyire színvonalasak és akár profi modellé is lehet Náluk válni, vagy van Tőlük jobb is ahol érdemesebb ezzel elkezdeni foglalkozni komolyabban?



2022. márc. 28. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ingyen csinálják a portfóliót, akkor tényleg komolyan gondolják.

Ha pénzért, akkor csak lehúzás.

Van benned potenciál = minden ingyen van.

2022. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda nem menj! De nem teljesen így van, hogy minden ingyen van. Ha nem tudsz még külföldre utazni,akkor elküldhet az ügynökséged nagyker áron fotóshoz,hogy legyen anyagod.
2022. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Woodman
2022. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én is náluk voltam, külön felhívtak, hogy készítenének rólam portfóliót mert nagyon szép az arcom és jó alakom van, érdemes komolyabban foglalkozni ezzel. Viszont ha jól értettem, fizetni kell a portfólióért.
2022. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol fizetni kell bármiért is az kamu jelentkezz az face mm.-hez vagy a Viasage-hoz.
2022. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
VM model
2022. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!