Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a kacsacsőrű...

Mi a véleményetek a kacsacsőrű emlősökről?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy olyan példányt aminek a szája előrébb volt mint az orra.


Ezt a nők maguknak csinálják vagy a férfiaknak akarnak tetszeni?


Vagy csak egy félresikerült műtét eredménye?


Én nem tudom elkepzelni hogy miért tetszene ez bárkinek is.



2023. júl. 21. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Bejön a kacsaszáj, minél nagyobb, annal jobb
Tetszik, de ne legyen túl nagy
Egy kis kacsaszáj még nem zavar
A termeszeteset szeretem
26 szavazat
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
38%
Olvass utána a szupernormális ingernek.
2023. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, de kifejezetten nincs véleményem róluk.

Mindenkinek vannak komplexusai, vannak, akik ezzel kompenzálják, mások meg ölnek, bántalmaznak, lopnak, utcán őrjöngnek, szerintem ez egy viszonylag kíméletes, én biztos nem fogok valakit kigúnyolni vagy elítélni azét, mert másokra ártalmatlan módon, alkalmi rossz ítélőképességet gyakorolva egy nekem nem tetsző esztétikumot csinál magára.

2023. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Van, akinek tetszik, mint ahogy az óriási, labdaszerű műmell is, és a 10 centis műkarom is. Vagy a póthaj, vagy a portörlőnek is beillő műszempilla.

Nekem nem tetszik. De felőlem más csinálja nyugodtan, az ő bajuk.

2023. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj hogy már a kérdés stílusában benne van, hogy elítéjed ezt az egészet... "Kacsacsőrű emlős" meg "példány"

Másik emberekről beszélsz!! Én is egy ilyen kacsacsőrű példány vagyok.

Jó orvos kell meg önkritika, tényleg sok szörnyen sikerült töltés van sokan túltöltetik. Ha jól csinálják, akkor meg se mondják, hogy nem természetesen ilyen szép teltek az ajkaid.

Elsősorban magamnak akarok tetszeni, de hát nyilván azért is ad magára az ember hogy tetszen másoknak:)

2023. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4 az szerintem nem hátrány ha kiderül a kérdésből, elvégre én nem tudok szavazni.


Állatokhoz pedig sokmindenkit szoktam hasonlítani, köztük magamat is, pozitív és negatív értelemben egyaránt.


Hát itt ugye negatív értelemben használtam. De hát ha nem tetszik, nem fogok hazudni, sem udvariaskodni.

2023. júl. 21. 17:15
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem szép, de a tetoválás sokkal rosszabb.
2023. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

"Ezt a nők maguknak csinálják vagy a férfiaknak akarnak tetszeni?"


Ez olyan, mint az autóvásár. Amikor a kcs.e. kilép a húspiacra, előtte kiglancolja a járgányt, felteszi az optikai tuningot. És nem arra hajt, hogy a férfaknak tetszen, hanem arra, hogy a többi járgányt legyőzze, hogy ő legyen a dzsungelben a legpirosabb seggű pávián. Ezért jönnek szemben az utcán olyan szörnyek, hogy visszariadsz tőlük. Ez az álláspont hiteles, egy kedves kolléganőm magyarázta el egyszer, aki szintén nem riadt vissza 1-2 optikai tuningtól :)


Itt van egyébként az említett faj egyik őstipusa:

[link]

2023. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Női szemmel nézve iszonyatosan taszítónak találom őket, úgy néznek ki, mintha darázsfészket reggeliztek volna. El sem tudom képzelni, milyen kényelmetlen lehet két gumimatraccal az ajkaid helyén enni-inni vagy fogat mosni. Némelyiknek talán még a látómezejébe is belóg a szája.
2023. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
#8 elárulom neked semennyire se kényelmetlen. 2-3 hétig van meg a fura idegen test érzés a szádban aztán szép lassan megszokod azt is. Evéshez vagy fogmosáshoz amúgy se az ajkaim kellenek hanem a fogaim. Igazából kb a cigi az egyetlen dolog amit az ember kifejezetten az ajkai közé tesz, de az se vészes. Szerintem konkrétan a hosszú műkörmöt több idő megszokni. A látómezőmbe meg végképp nem lóg bele. Az orromat se látom... szájat meg végképp nem tudom hogy lehetne akkorára tölteni, hogy az orrom fölé lógjon 🤷‍♀️🤷‍♀️ 😂😂😂😂
2023. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 fúvós hangszerekkel hogy állsz? Ha nem furulya, akkor van egy olyan érzesem hogy eselytelen, külösen a rézfúvósok, a fuvola... és igazából barmelyik.
2023. júl. 21. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!