Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a kacsacsőrű...

Mi a véleményetek a kacsacsőrű emlősökről?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy olyan példányt aminek a szája előrébb volt mint az orra.


Ezt a nők maguknak csinálják vagy a férfiaknak akarnak tetszeni?


Vagy csak egy félresikerült műtét eredménye?


Én nem tudom elkepzelni hogy miért tetszene ez bárkinek is.



2023. júl. 21. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha szó szerint a fúvós hangszerekre gondoltál (remélem 🙃) akkor ahhoz nincs túl sok közöm. Kislány koromban beválogattak zene iskolába, de a szolfézs elvette a kedvem. RSG-re jártam utána kb 16 éves koromig az jobban megfogott:)
2023. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11


szó szerint.


mondjuk ismertem olyat is aki a fuvola tanulmanyai miatt nem szabályoztatta a fogait és eléggé összevissza állnak, meg azért fuvolábol sem akkora spíler, szoval azért az is túlzas volt szerintem.

2023. júl. 22. 08:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat a kérdésért,nem tolakodásból, de a férfiak éreznek különbséget az orális örömszerzéskor? Vagy teljesen olyan mintha nem lett volna beavatkozás?
2023. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

Egy mértékig nagyon is vonzó és szexi a szilikon ajkak, pl.:

[link]

[link]

Nagyon szépek!😍

2023. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 ez komoly, vagy irónia? Mert szerintem ez már sok, de iróniához még kevés. :)
2023. júl. 23. 14:39
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
14-est osztom, nekem Voksán Virág a kedvencem. Imádom minden porcikáját, gyönyörű szép nő!
2023. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
2023. szept. 30. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!