Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezekre tényleg nincs megoldás?

Ezekre tényleg nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


én a következőket komolyan gondolom és kérlek szépen, ha rossz napod van, kérlek ne rajtam töltsd ki azt.

21 éves lány vagyok és nagyon nagy mellkassal és nagyon széles válakkal rendelkezem. Engem ezek iszonyatosan zavarnak és sokszok sírok is mert utálom őket és már depresszióval küszködöm jó ideje. Párkapcsolatom soha nem volt és szerintem nem is lesz. Ezek karakterisztikusságok nagyon gátolnak mindenben és volt, hogy már öngyilkos akartam lenni és még vágdostam ill. vágdosom magam.


Ezekre tényleg nincs semmilyen kicsinyítő műtét? Engem nem érdekelnének a rizikók.


2023. aug. 26. 15:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig pár fotó lenne a legjobb, mert valószínüleg a kérdezö nem reálisan látja magát, túlságosan erre frekventál, pedig közel sem tragikus a helyzet.
2023. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Sokan idegen azt utcán megjegyezte már, hogy ''Neked aztán nagyon nagy a mellkasod és nagyon szélesek a vállaid.'' Úgyhogy ez a valóság és nem kell az, hogy emberek az még az internteten is ezt mondják.
2023. aug. 27. 14:46
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a telefonom autocorrectje: Sok idegen...
2023. aug. 27. 14:47
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el. Az utcán idegenek nem szoktak más alakjára megjegyzéseket tenni, másrészt a széles váll, mellkas egyértelmüen pozitív az emberek szemében, szóval ez is ellene szól.


DE ha ennyire biztos vagy, akkor mi akadályoz meg abban, hogy ide is feltegyél képeket magadról? Akkor bizonyítani tudnád, hogy nem képzelödsz!

2023. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Pedig igen, előfordul. Van aki nem direkt a szemembe mondja, hanem a mellette lévőnek mondja. Mi akadályoz meg? Az, hogy r*hadtul zavar és bánt. Nem kell,hogy még az interneten is megerősítéseket kapjak, mert azokból kapok eleget és úgy, hogy én nem kértem. Ha még ti is megerősítenétek még pocsékabban érezném magam. Férfiaknak jól állnak a széles vállak és a nagy mellkas, de nekem nőként abszolút nem!
2023. aug. 27. 15:21
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaidból egyértelmüen pszichikai problémáid vannak, nem fizikai.

Ragozhatod akármeddig, erre csak egy terápia lenne megfelelö megoldás.

2023. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt gondolják rólad, hogy CrossFit-es vagy.

Horváth Laura CrossFit világbajnok: https://www.youtube.com/watch?v=1iVxTfjKajU

Szerintem elég jól néz ki.

2023. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen van depresszióm, de nem képzelem be! Nem pszichózisom van vagy mit tudom én! Nem tagadom, igen lenne szükségem pszichiáterre, de nem képzelem be az egészet!
2023. aug. 27. 15:30
 19/24 anonim ***** válasza:
Ezt IS testképzavarnak nevezik!
2023. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi zavar itt. Nem eltorzulva látom magam! A valóságot látom!
2023. aug. 27. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!