Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezekre tényleg nincs megoldás?

Ezekre tényleg nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


én a következőket komolyan gondolom és kérlek szépen, ha rossz napod van, kérlek ne rajtam töltsd ki azt.

21 éves lány vagyok és nagyon nagy mellkassal és nagyon széles válakkal rendelkezem. Engem ezek iszonyatosan zavarnak és sokszok sírok is mert utálom őket és már depresszióval küszködöm jó ideje. Párkapcsolatom soha nem volt és szerintem nem is lesz. Ezek karakterisztikusságok nagyon gátolnak mindenben és volt, hogy már öngyilkos akartam lenni és még vágdostam ill. vágdosom magam.


Ezekre tényleg nincs semmilyen kicsinyítő műtét? Engem nem érdekelnének a rizikók.


2023. aug. 26. 15:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tegyük fel újrakezdődik minden, az egész életed a mai napig. Minden ugyanaz azt kivéve, hogy soha semmilyen megjegyzést nem kaptál se a válladra, se a mellkasodra, csak látod az embereket, kinek keskenyebb, kinek szélesebb a tiédnél. Akkor is annyira gáznak tartanád, hogy kés alá feküdj meg depressziós legyél miatta?
2023. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Figyelj, én teljesen megértelek, de itt ahogy olvasom a véleményeket, senki sem mondott eddig rosszat.

Azt tanácsolom keress fel egy plasztikai sebészt, mégiscsak ő az aki a legtutibb megoldást fogja mondani.

Nyilván a helyedben, én is azonnali megoldást szeretnék, és a pszichiáter nem mindig a legjobb. Nagyon ki kell fogni, hogy olyat találj aki tud is nemcsak papírja van. Aki tud az segíthet, aki viszont nem tud, azzal nem érdemes folytatni.

De első körben én plasztikai sebészhez mennék.

Magasságot is tudnak növelni, lehet erre is létezik valami megoldás. Kitartást!

2023. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21. Nem hinném, hogy az változtatna valamin.


22. Köszi, tudom azt most már, hogy Bécsben csinálnak kulcscsont rövidítést, állítólag az keskenyíti a vállakat.

2023. aug. 27. 19:33
 24/24 hosszúhajú ***** válasza:
de a pszichiáter nem arra kell hogy megcáfolja hogy nem is vagy széles. hanem arra hogy ezt el tudd fogadni. hogy ne vagdosd magad érte. figyelj, nekem személyiségzavarom van, és utáltam magam érte. most is az van, 47 éve. a pszichiáter nem vette el a betegségem, csak megtanított hogy leszarjam ha más beszól miatta. így ugyanolyan maradtam, csak már nem érdekel mit szól hozzá más. te is ugyanilyen maradsz majd pszichológus után. csak leszarod majd más véleményét. ha a hozzáállásod magadhoz megváltozik, pont teszel majd rá mit mond más, és jól fogod magad érezni ahogy vagy. mellesleg, én sportolónak néznélek, és én tisztelem a sportolókat. lehet más úszónak néz. az meg nem ciki.
2023. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!