Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Köldök piercing helye megnyúlt...

Köldök piercing helye megnyúlt terhesség után. Van erre műtét?

Figyelt kérdés

[link]

Így néz most kb ki az enyém is. Próbáltam visszarakni ma a pc-t, de teljesen el van vékonyodva a bőr, inkább nem rakom. Viszont most a próbálkozás után legalább fel is van dagadva, úgyhogy még rondább. Próbáltam utána nézni, hogy erre létezik-e műtét, de magyarul nem nagyon adott ki találatokat. Dr. Kovács Gyula Barna nevét sikerült egyedül találnom, aki elvileg végez hasonló műtététeket. De se árat, se előtte-utána fotókat, se értékeléseket nem találtam ezzel a problémával kapcsolatosan. Majd mindenképp szeretnék hozzá időpontot kérni, de addig is van valakinek tapasztalata? Akár az orvossal, akár ilyen műtéttel? Szerintetek rendbe tudják ezt hozni? Fital vagyok még, viszonylag szép is maradt a hasam, csak ez a része nem. Olyan jó lenne ha valahogy normálisabbra lehetne műttetni a pc helyét.



2023. szept. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Valszeg latványosabb lenne a műtéti beavatkozás nyoma, mint a pc. helye.

Amúgy ha nagyobb, hangsúlyos köldököd van, akkor az szépen elveszi a fókuszt a kis "rendellenességről".

2023. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Elsőnek igaza van mindkét dologban szerintem

Utóbbihoz annyit, hogy nekem, és egyik barátnőmnek is volt egy műtétünk, ami egy fura mélyedést hagyott a hasunkon.

Kb. mindkét pocak hasonló, átlagos, nőies zsírpárna, felül izmosabb, alul puhább, stb...

Az egyetlen különbség a két köldök!

Az enyém jelentéktelen kis rés, barátnőm köldöke viszont akkora, hogy annak híre van, és mély is, automatikusan vonzza a tekintet XD

Kb. sokadikra tűnik fel a plusz kis mélyedés a nagy köldöklyuka felett, ezzel szemben az én hasamon sajnos nagyon látványos :/

Ez egyszerűen optika.

2023. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Jól mondják szerintem, én kb. ugyanezt látom két csaj példáján, mindkettőnek olyan a pc helye, mint neked, de az egyiknek csöpp kis lyuka van, nagyon nlapos hassal, és neki sokkal feltűnőbb, és csúnyább, a másik lánynak picit párnásabb, nőiesebb pocija van, sokkal nagyobb a köldöke, és neki alig feltűnő, sokkal szebb az összkép...mondjuk barnább is a bőre, az is lehet számít.
2023. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát lapos hasam van, kis köldököm és fehér bőröm. Úgyhogy elég feltűnő.
2023. szept. 8. 12:28
 5/6 anonim válasza:
Mennyi idő telt el a szülés óta? Szerintem idővel vissza fog húzódni
2023. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még csak 8 hónap, de a hasam az első pár hétben visszahúzódott. Ez meg igazából csak 2 kinyúlt lyuk, nem szűkült egy centit sem szülés óta, nem is úgy néz ki mint ami magától bármilyen irányba változna.
2023. szept. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!