Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe került egy fülplasztika?

Mennyibe került egy fülplasztika?

Figyelt kérdés
Elálló füleim vannak, és szeretném megműttetni őket. Mennyibe kerül, és hány éves kor felett végeznek ilyet? 16 évesen lehetséges?
2009. jan. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Elálló fül 140 000 - 180 000 Ft

2009. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Hülyeség, én azt hallottam, hogyha valakinek elálló fülei vannak azt ingyen megműtik...
2009. jan. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

jó lett volna ha nekem is ingyen megműtik, mert elálltak, helyette 220 000 ft-ot fizettem 2 éve...


egyébként anyukám még anno kb 20 éve tb-re kérte, tehát ingyen csinálták tényleg, de olyan lett, mintha hozzá se nyúltak volna, szóval ugyanúgy eláll.

ha szépet szeretnél akkor mindenképp fizetős plasztikai sebészhez menj.


lehet 16 évesen is, ha van rá pénzed, és a szüleid aláírják a beleegyező nyilatkozatot.

2009. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök születésem óta! Most 20 éves vagyok! Voltam már korábban dokihoz, és állítólag 18 éves korig nem csinálják meg, mert még addig fejlődésben van! Olyat is hallottam, hogy hallás csökkenést is eredményezhet. Persze ez attól is függ, mennyire áll el a füled!
2009. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak egy kicsit áll el a vége,de ha ilyen drága,biztos,hogy nem fizetik ki..Jesszusom 100000 ft???:s
2009. jan. 4. 19:50
 6/8 anonim válasza:
Szija, én 16éves vagyok és lány. nekem volt fülplasztikám, még a nyáron... jól írták csak a szüleidnek bele kell egyezni, és bármilyen korban megcsinálják. mi 180.000-t fizettünk érte. ha van kérdésed nyudogtan írj
2009. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi kérdésem lenne, hogy neked mennyire állt el a füled? Nekem épp csak a vége áll el(de megőrülök tőle), és lehet, hogy ha megműtik semmi sem fog változni.
2009. ápr. 18. 14:09
 8/8 anonim válasza:
Szinte elállt az egész, nem kicsit... engem is nagyon zavart, de amióta meg let műtve nőtt az önbizalmam is :)
2009. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!