Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek Ariana Grande a...

Szerintetek Ariana Grande a plasztikai műtétei előtt vagy után nézett ki jobban?

Figyelt kérdés

Mostanra is elégge megváltozott a külseje a 2016-os és 2018-as kinézetéhez képest, de a plasztikai műtétei előtt pláne máshogy nézett ki, mintha nem is ugyanaz az ember lenne.


Volt neki botox, szájfeltöltés, szemöldök emelés, foxy eyes, állát korrigálták, orrát.


Képek


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mostani kinézete


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval, szerintetek hogy volt jobb?


Mikor kezdte karrierjét és még nem volt plasztikázva, vagy plasztikázva de 2016 ill. 2018-ban, vagy most?



febr. 23. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Most még jól néz ki, de ha már 30 évesen plasztikáztat, 50 évesen ugy fog kinézni, mint egy múmia.
febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A mostani a legrondább, én imádom a zenéit, de a mostani kinézete és ez az új hajszín…rémesen áll neki, pedig számomra mindig is idol volt😓
febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

2013-15 között nézett ki a legjobban szerintem.

Az a legnagyobb gáz a fillerezésben, hogy csak néhány évig mutat viszonylag elfogadhatóan.

5-10 év töltögetés után bluggyhal feje lesz tőle az összes nőnek, mint szegény Kylie Jennernek (neki is sokkal szebb arca volt, amikor még csak száját töltötte fel).

Ha ezt belátják és leállnak vele, hernyós múmiává változnak.

márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Fuu én valahogy oda meg vissza vagyok tőle. Szerintem most is nagyon szép. 20L
márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előnytelen mindenhogy,mármint ez a szétplasztikázott arca...Olyan Michael Jacksonos...Nem értem miért tartják annyira szépnek...Már lassan beillik a Kardashian-családba

Régen kis aranyos, szép arcú lány volt...most valami szörny

márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem értettem, hogy szép arcú nők minek csúfítják el magukat plasztikával. Nem tudja mi másra b*ssza el a pénzét?
márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg még ennél is szebb akart lenni, de nem jól sikerült.
márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szerintem (de nemcsak Ariana-ra ertem) komplexusok, test diszformia, negatív beszólások a külsőre (iskolai bullying), vagy egy ideálnak (ez esetben hollywoodi ideálnak) akarnak megfelelni.


Az is lehet a menedzsereik nyomására teszik, hogy eladhatóbbak legyenek.


Marilyn Monroe-ról annyira nem köztudott, és az ő idejében annyira nem volt elterjedt, de az ő orrát és állát is műtötték.


Volt aki az előtte-utána fotókra írta MM-ról hogy szerinte műtét után jobb lett.


Ami engem kissé elszomorított, mert szerintem előtte is szép volt.


És ha ezt egy akár hétköznapi de szép arcú lány olvassa, elgondolkodik "ha x-nek és y-nak bevált, szebb lett tőle, lehet nekem is jót tenne??".


Majd először orr, majd ajak filler, arc filler, és a többi....


És túlzásbs esnek, majd rájönnek eltorzult az arcuk, vagy leállnak vagy jönnek a helyreállító kezelések.


Most a legújabb ''őrület'' a buccal fat removal, és egyes celebek és nők ész nélkül követnek minden buta trendet.

márc. 21. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!