Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak milyen plasztikai beavatkozások kellenek, hogy az arca kevésbé legyen csúnya és fiús??

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem homlok, orr, áll és állkapocs.


márc. 11. 20:38
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
37%
Jaj, ugye ez csak vicc? Hány éves vagy? Szerintem kifejezetten szép vagy! Ettől függetlenül persze valaki jól tudja érezni magát különösebb ok nélkül szétműtve, én felettük sem ítélkezem, de kb bármilyen műtéttel csak a sajátos vonásaidból veszítenél és átlagosabb arc lennél. 30/N
márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
21 vagyok
márc. 11. 22:55
 13/39 A kérdező kommentje:
És köszönöm a többi választ is.
márc. 11. 22:56
 14/39 anonim válasza:
11-es vagyok, még egy vicces apróság jutott eszembe: világ életemben utáltam az orrom, sokáig én is tervezgettem, hogy “lefaragtatok” belőle, és képzeld, az összes eddigi pasim egymástól tök függetlenül pont az orromért volt/van oda. Nem a szerintem szép részeimért, hanem ha valamit becézgetnek, puszilgatnak, stb, az a vicces ronda orrom. Szóval én elkezdtem megszeretni egy idő után :)
márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Csak hozzám még férfiak sem közelítettek és ezért gondolom, hogy valami baj lehet velem.
márc. 12. 06:22
 16/39 anonim ***** válasza:
Nem vagy picit soványka? Magasságod, súlyod, alakod?
márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
De elég sovány vagyok és magas is:-/
márc. 12. 07:07
 18/39 anonim ***** válasza:
Súlyod, magasgod el tudodondani? Esetleg a körméreteidet?
márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
184 cm és 56 kg
márc. 12. 09:01
 20/39 anonim ***** válasza:
184? Ehhez nagyon kicsi ez a súly. Miert nem eszel többet?
márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!