Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetne szebb orrom...

Hogyan lehetne szebb orrom plasztikai műtét nélkül? Utálom ahogy kinéz,nem bírom már elviselni!? 20/L

Figyelt kérdés

[link]

[link]



febr. 28. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. De ne aggódj, minket, férfiakat általában nem az orrod érdekel. Amúgy én nem látok rajta semmi különöset.
febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
86%
Semmi baj nincs vele
febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
Nincs ezzel semmi baj!
febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Hát tényleg nem valami jó!

Nem is értem, hogy a mai lányok miért gondolják jónak kontúrpingálni a szemeiket.

Kérdező, az orroddal nincs semmi baj.

A kontúrpingáló szemfestéked nélkül még tök szép is lennél, de így inkább kerülget az öklendezés, mint a merevedés.

febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen rendben van az orrod is, és az arcod is!

38/F

febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)) bár én nem vagyok vele megelégedve de legalább másoknak ugy látom tetszik😅😅lehet próbálom elfogadni,mert a plasztikai mütéttöl meg félek.
febr. 28. 13:31
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Az a nozi sexi.
febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is marha jól néz ki ez a "görögös" orr és sok más embert is ismerek akinek nem a most népszerű pici pisze az ideálja.
febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen jó az orrod kérdező.

Nekem az orrnyergem jó hullámos is, nagyon sokáig utáltam, de képzeld, egy csomó embernek pont az ilyen tetszik. Látod, neked is írták itt, hogy kifejezetten tetszik nekik az orrod. Szóval fel a fejjel, viseld büszkén!: )

Ez is hozzájárul az egyediségedhez. : )

febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj ki más frizurákat, az elnyomja majd a hangsúlyt az orrodról. De amúgy ezzel még bőven semmi baj, néz szét körületted senki sem tökéletes
febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!