Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Minden női mell nagyon csúnya/...

Minden női mell nagyon csúnya/undorító lesz szoptatás után?

Figyelt kérdés
Beléptem egy plasztikai csoportba Facebookon,hát nem kellett volna. Én még szoptatás előtt állok, pár hónapom van még szülésig. Kicsi vagyok, 165 cm 50 kg és nagyon kis melleim vannak, van egy kis formájuk egyébként. Soha nem érdekelt, hogy kis melleim vannak, a párom kifejezetten plasztikai műtét ellenes de amiket abban a csoportban láttam én sokkot kaptam. A kis mellű lányok szoptatás után lógó mellekkel maradtak, az a pici is lógva maradt nekik ami volt. Tényleg ez a jövő, hogy minden szoptatott mellett megfognak a nők csináltatni? Most az én szememnek is durva látvány volt szinte az összes kép, valószínűleg rám is és minden női mellre ez vár,hogy csúnya lesz terhesség és szoptatás után?

2022. okt. 11. 16:45
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül. Erősen függ attól hogy mennyire rugalmas a bőröd, na meg a gének, de ez nyilván szoptatás után derül csak ki.
2022. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretnének örökéletűek és szépek lenni, de sajnos a földi lét véges, a test megöregszik, elhasználódik. Az első válaszoló véleményét osztom, de szerintem itt hangsúlyos az elfogadás, hisz sok nőnek erre nincs pénze, tehát ha meg is ereszekdik, akkor most mit fog csinálni? Kölcsönt vesz fel? Kattog, hogy a férje mit fog szólni? Férfiak elfogadóak vagyunk, aki egy ilyen miatt kiakad, az nem férfi.


Nagyon jó genetikával és bőrrel kell rendelkezni, hogy a melleid ne ereszkedjenek meg majd idősebb korodra, szoptatás nélkül.

2022. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem ereszkedik meg magától a szoptatástól. Inkább attól változik, ha a terhesség alatt felszedett kilók hirtelen fogynak le. Mivel a mell nagy része zsírszövet, ezért hirtelen fogyásnál kifogy a tartalom és ottmarad a lógó bőr.
2022. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

O, dehogynem, a szoptatas elegge betesz neki. A hizas-fogyas is ratesz par lapattal, de igazabol a szoptatassal

nem is maga a folyamat a baj, hanem az, hogy honapokig, akar evekig megno a mell a tej miatt, akar tobb meretet is, majd utana kiurul, elapad a tej, aztan maradt a megnyult bor. Persze nem mindenkinek, minel fiatalabb az ember, annal nagyobb esellyel maradnak utana is szep mellei, illetve ez genetika is, mint pl a striak.

En 8 kilot hiztam terhesseg alatt es rengeteg striam lett, baratnom 25 kilot hizott, egy darab csikja sincs.

En csak 1 honapot szoptattam, azt is ugy, hogy kozben tapszerrel kellett potolnom, a mellem szerencsere nem valtozott. De lehet, ha nyomtam volna 1 evig (szerettem volna, csak egyszeruen nem volt tejem), akkor mar mas lenne a helyzet.

2022. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ti láttatok már idős, öreg hölgyet szilikon mellekkel? Nem volt nagyon fura? Fiatal korban tényleg esztétikus de mondjuk 70-80 éves korban milyen lesz majd szilikon mellel élni a nőknek?
2022. okt. 12. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg a férfiaknak kéne már felnőtt ember módjára viselkedni és nem nyígni a lógó mell miatt. Ha a nők nagyrészének megereszkedik akkor az a normális és amelyik férfi ettől undorodik, annak a biológiájával nincs valami rendben. Azért ne hülyéskedjünk már, hogy minden egyes nőnek plasztikáztatnia kéne, mert az átlagos női test nem illik bele a szépségideálba. Amúgy is manapság nagyon túl van tolva ez a feszes mell téma. 20-25 éves korosztályban vagyok és ahogy lány ismerőseimen látom, még a B-s mellek is lógnak valamennyire pedig egyikük se szült még. Akinek a melle kicsit sem lóg annak nagyon-nagyon pici. Kerek mellet melltartó nélkül még nem láttam élőben.
2022. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak rossz a merítésed. Egy plasztikás csoportba nyilván azok mennek akiknek megereszkedett a mellük.
2022. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg candice swanepoel szupermodellt

2 gyerek után olyan lapos lett mint az asztal de mégsem csináltatja meg, így el évek óta

2022. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Nem ismertem ezt a modellt de nagyon jó,hogy elfogadja a kis melleit. Nagyon vonzó külseje van
2022. nov. 18. 23:19
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Én csodálkozom is rajta hogy évek óta így él… azért senki tényleg semmi nem marad… előtte sem volt nagy soha de azért volt melle. Most teljesen lapos

Azért engem noiessegben ez már zavarna

2022. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!