Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak milyen plasztikai beavatkozások kellenek, hogy az arca kevésbé legyen csúnya és fiús??

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem homlok, orr, áll és állkapocs.


márc. 11. 20:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
34%

Hagyj már békén a 20 db privát üzeneteddel

Nem vagyok férfi és nem kértem tőled meztelen képet 🤦‍♀️

Felismerem az iromanyod, múltkor meg felvállaltad hogy fiú vagy, akkor is ugyanezt kérted…

márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Te nem tudom mirõl beszélsz, de mindegy. Nem zavartatom magam miattad.
márc. 12. 18:02
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

#31

Tényleg fiú a kérdező?

márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Nem tudom mit zagyvál össze.
márc. 13. 19:38
 35/39 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj kérdező, hogy te sem a normális embereket értékeled. Teljesen félős, és bizalmatlan vagy.
márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
33 igen
márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Most mi a fenét hazudozol. Engem sokszor piszkáltak, úgy, hogy tökre fiús az arcom és az meghagyta a nyomát. Te meg felnyitod ezeket a sebeket.


De tudod mit? Nem kell senkinek semmit bizonyítanom! Én tudom, hogy mi van a lábam között és azt nem pénisznek hívják.

márc. 13. 21:07
 38/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csúnya és nem vagy fiús.


Teljesen jók az arányaid!


Amit ajánlanék, arcformához passzoló frizura (sokat dob), szépen formázott szemöldök.


Valami jó kis dúsító spirál, elsősorban a szemedet kellene hamgsúlyoznod, szép szemeid vannak. 😉

márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszi 38:-)
márc. 27. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!