Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen orvost kell keresnem,...

Milyen orvost kell keresnem, hogy pont ilyen legyek, az ő tökéletes mása? vz.cnwimg.com/wp-content/uploads/2016/05/GettyImages-5152943 24.jpg

Figyelt kérdés

gyerekkorom óta a példa képem . És rajta nőttem fel, csak azt szeretném,

ha ez a álom valóra válna, és olyan szép lennék mint ő, senki ne értse félre nem szeretném, neki, kiadni magam csak ő a példaképem, és bármit meg tennék hogy ilyen lehessek.



értelmes válaszokat,és orvos neveket ha lehetséges <3


márc. 26. 20:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
márc. 26. 20:09
 2/18 A kérdező kommentje:

Elnézést, az előző link rossz volt szóval itt a link ilyen szeretnék, lenni mint ő

[link]

márc. 26. 20:12
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiátert keress.
márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
84%
Egyetértek hàrmassal.
márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok pénzt először
márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A pénzzel, nincs gond nekem már, csak egy, nagyon jó, plasztikai sebész kell
márc. 26. 20:44
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"Először, is nincs szükségem pszichiáterre mert, hogyha valaki, nem tudja elfogadni magát, az még,nem jelenti hogy pszichológiai, eset… ne értsd félre nem vagyok transz semmi, ilyesmi én csak egyszerű kérdést, tettem fel plasztikai sebész neveket kértem ennyi, erre te, ide jössz , és belé kötsz olyanba akit, nem is ismersz amikor, nem is tudod hogy miért szeretné,ezt."



De, nagyon is szükséged van. Egyrészt, ez fizikailag kivitelezhetetlen. Másrészt, nem vagy hajlandó felfogni hogy ugyanúgy külön ember vagy mint ez az általad idealizált random csaj. Nem tudom ez hogy lehetséges, de nem alakult ki semmilyen énképed. Ez igenis pszichiátriai eset, ráadásul a súlyosabb fajtából.

márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem, érdekel mit gondolsz vagy mondasz, elfogom érni, a célom .


hogyha, valaki nem érzi, jól magát,ahogy van akkor, változtathat hogy jól, érezze magát, és boldog legyen ezt, nem tudtad?

márc. 26. 20:50
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Tudtam, igen... Hiszen pontosan erre való a pszichológus / pszichiáter. ☺️


Tőlem úgy műttetheted szét magad ahogy akarod, de sosem fogsz még a közelében sem lenni hogy úgy nézz ki mint ő, ez nem lehetséges.

márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Minden, lehetséges és ha valaki kitartó és mindent megmozgat, akkor, eléri a célját , de, attól még, hasonlíthatok rá mert, pl az arcunk is ugyanolyan ,kerek úgyhogy, van esélyem ,csak egy jó orvos kell 😊
márc. 26. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!