Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen orvost kell keresnem,...

Milyen orvost kell keresnem, hogy pont ilyen legyek, az ő tökéletes mása? vz.cnwimg.com/wp-content/uploads/2016/05/GettyImages-5152943 24.jpg

Figyelt kérdés

gyerekkorom óta a példa képem . És rajta nőttem fel, csak azt szeretném,

ha ez a álom valóra válna, és olyan szép lennék mint ő, senki ne értse félre nem szeretném, neki, kiadni magam csak ő a példaképem, és bármit meg tennék hogy ilyen lehessek.



értelmes válaszokat,és orvos neveket ha lehetséges <3


márc. 26. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
en csak annyit kerdezek, hogy miert nem vagy magaddal megelegedve? Neha szeretnenk hasonlitani masra, vagy olyanra akit ugy gondolunk hogy tokeletes, viszont lehetetlent akarsz. Es nem akarsz te egy elbaszott bab lenni
márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Van aki nem hagyja hogy megmentsék 😂😂
márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Ne akarj más lenni, ezek Hollywoodi sztárok ne hasonlítsuk magunkat hozzájuk. Ők képernyőre valóak.

Inkább fogadd el magad hogy mindenki más, és senki sem tökéletes. Mindenki úgy szép ahogy van. Hozd ki magadból a legtöbbet és másra törekedj.

márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Hollywoodi sztárok, de hogyha valaki kitart, és mindent megtesz.akkor, meg lesz a kemény munka, gyümölcse mondhatja bárki hogy én beteg vagyok, nem érdekel.
márc. 26. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Ő is ronda lett, szarrá műtette magát.
márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Hiteles és profi, vele biztosan megtalálod azt a sebészt akit keresel:

[link]

Sok sikert!

márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia. Kérhetek rólad egy képet privátban, hogy tudjam pontosan min kell változtatni?
márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

Szia


Amellett érdemes kitartani, aminek értékes gyümölcse van, pl.:

- gyerekvállalás

- egészséges életmód

- egészséges lélek

- tanulás, egyetem, tanfolyamok

- önkénteskedés, segítség másoknak


Mi lesz az eredménye, ha kitartasz a vágyad mellett?

Rengeteg ilyen példát lehet ma hallani (barbie emberek, koreai agyonműtött személyek, Oli London), tönkremennek az ilyen emberek lelkileg, hiába érik el a céljukat, újabb és újabb műtéteket szeretnének, és szépen lassan összeomlanak. Jönnek a mentális zavarok, vagy akár a testi zavarok, hiszen egy műtét azért nem kis dolog, elaltatnak, kivagdosnak, beraknak külső anyagot... Ez mind nagyon megterhelő a szervezetnek. És a végén sem leszel elégedett.


Ha csak azt nézzük, kit szeretnél másolni: ha jól sejtem, Dove Cameronról van szó. Kicsit utánanéztem, és ő is rendszeresen plasztikáztatta magát, valószínűleg már sose lesz elégedett magával, mindig változni fog valamit, ezért te sem tudsz majd úgy kinézni, mint ő.


Mindez csupán az óriáscégek vezetőinek jó, akikhez a pénzed kerül. Ők erőltetik pl. reklámokkal, hogy legyen kedved műtéthez/ hajbeültetéshez/ lézeres szőrtelenítéshez, stb, és miután megformálták benned az igényt az előre kitervelt termékhez, előhozzák a megoldást, te kifizeted, nem leszel boldog, a pénzedből ő meg elmegy nyaralni.


A másik út, hogy teljesüljön a vágyad, mert gondolom, az igazi vágyad az, hogy boldog legyél, esetleg szép, az az, hogy elfogadod a mostani külsőd, és a természetes legjobb éned állítod be ideálnak. Amit bőrápolással, egészséges életmóddal érhetsz el. És a lelki nyugalmad is megmarad, a tested boldogabb lesz, mint valaha és összhangban leszel magaddal. :)

Ha ide oda vagdosnak, félő, hogy azt is érzed majd, nem vagy a bőrödbe való.

márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!