Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy Plasztikai műtét-et jól...

Egy Plasztikai műtét-et jól meg kell fontolni?

Figyelt kérdés
márc. 29. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Á, nem, nagyon egyszerű visszacsinálni.

🤦

márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Még annál is jobban. Pszichológussal is érdemes konzultálni, nem szimpla önértékelési zavarról van-e szó.
márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nagyon! Sok esetben nem is a kinézettel, hanem az önértékeléssel van probléma. Egy jò plasztikai sebész, erre megpròbálja felnyitni a szemed, ha nagyon szükségtelennek látja a műtétet.
márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél plasztikázni?
márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hello, négyes én arcot szeretnék plasztikáztatni .
márc. 29. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, te akarod az egész arcodat azzá a szőke nővé plasztikáztatni?
márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon előnytelen a külsőd ami zavar, akkor érdemes megcsináltatni. Ha csak légbőlkapott dolog és divatos akarsz lenni, azt később jó eséllyel megbánod.
márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert sokszor nincs rá valós indok. Mármint, szerintem sokan rosszul látják magukat, és pl. megcsináltatják az orrukat, és utána találnak magukon egy újabb "hibát", szóval önértékelési gondok, önbizalomhiány, testképzavar, stb állhat a háttérben.
márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kell a legjobban,de én törekednék inkább arra,h elfogadjam magam-egy jó smink csodákra képest,l. a legtöbb hollywoodi sztárt-legtöbbjük smink nélkül ronda v tök átlag,még JLo is!:)-,ráadásul minden műtétnek van kockázata,én már csak azért se mernék semmi ilyet,pedig picit lóg a szemhéjam,de a látásom rendben van,nem zavar.Én tetkó mámiás vagyok:még azon is hónapokat gondolkodok,h milyen motívumot hova,pedig ott azért lehet korrigálni,de eddig egyiket se bántam meg!:)
ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én be fogom vállalni, nem érdekel hogy egy smink mire képes, elfogom érni a célomat.
ápr. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!