Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tetoválás eltávolítással...

Tetoválás eltávolítással kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tavalyi év során csináltattam a csuklómra egy kb 4X4 centiméteres fekete-fehér tetoválást (nem túl tömör minta).


Érzelmi okokból szeretném eltávolíttatni. Rákerestem az interneten, tudom, hogy lézerrel csinálják, de pl sehol sem találom, mennyiért végzik el a kezelést, hol, mennyi idő, mire megszabadulok tőle, ilyesmik.


Van valakinek tapasztalata, információja ilyesmivel kapcsolatban?


2011. jún. 20. 11:21
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

A legjobb amit tehetsz hogy bemész a közeledben lévő tetoválószalonba és ott személyesen érdeklődől, mert ott egyenes válaszokat kapsz és nemcsak találgatásokat.

2011. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs ár,mert ez a minta méretétől,alakjától,hogy milyen festékkel vitték fel,milyen mélyen vannak a festékmolekulák stb. függően változhat.Általában több kezelésre is szükség van,de ez is változó,hogy hány alkalom szükséges.Csak egy konzultáció alkalmával kaphatsz a kérdéseidre választ,szóval szerintem nézelődj az interneten,és egy szimpatikus szalonba/orvoshoz kérj időpontot.Ja és a kezelések közt is el kell telnie néhány hétnek,szóval jó pár hónap lesz szerintem mire eltüntetik,illetve a kezelések után még van pár hét,amíg teljesen eltűnik.
2011. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az unokatestvérem egy színes, nagy tetoválást akart leszedetni magáról.. Meg is csináltatta, de nagyon ronda lett, kb. olyan mintha meg lenne a bőre égetve, és nem is fog neki elmúlni. Nagyon csúnya lesz, ha leszedeted. Megéri?
2011. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel nem esztétikai, hanem érzelmi okokból szeretném leszedetni, ezért megéri mérlegelnem.


Köszönöm az információkat!

Várom a további kommenteket!

2011. jún. 22. 18:46
 5/7 Barbara (Shana) ***** válasza:
Még megoldás lehet az is, hogy felkeresel egy jó tetoválót, aki ebből a mintából kialakít, vagy ezt beledolgozva készít egy másikat.
2011. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lézerezés után tényleg ronda lesz a bőröd.

Szerintem az is jó ötlet, hogy azt a mintát egy kicsit átalakíttatod, és más kép jön létre, ami már nem is emlékeztet a múltra :)

2011. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 26. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!