Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Most akkor létezik olyan...

Most akkor létezik olyan eljárás amellyel eltüntethető a tetoválás véglegesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem a googlet, de igazából mindenhol írják, hogy tetoválás eltávolítás... persze persze.... csak ebből mi igza? azért írtam ide, hogy tapasztalatokat és hozzáértőkere leljek. ennyi erővel felesleges ez az oldal, mert mindent meg lehet guglizni... :)
2010. nov. 16. 14:19
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi igaz?

Elvileg nyomtalanul el lehet tüntetni a tetkót

De mivel nem vagyunk egyformák lehetnek kivátelek

számít a bőr minősége, érzékenysége... , a festék, a doki vagy kozmetikus "ügyessége", a kütyüje minősége

2010. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek Amerikában csinálták. Nagyon sok alkalommal kellett elmennie, rengeteg pénzt áldozott rá, és a legjobb orvost válassztotta ki. DE nem lett olyan a bőre, mint a tetko előtt. El ne hidd, hogy ilyen van! KAMU! Pedig fehér bőrű, jól hegesedik is a bőre. A végeredmény olyan lett kicsit, mint amikor valakinek megég a bőre. Fényesebb a többi helynél, és más a tapintása is. Most próbálkozhat lézerrel eltüntetni a heget. Neki 10X10cm-es volt.
2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
igen igen...
2010. nov. 23. 19:10
 17/17 A kérdező kommentje:
én is pont erre gondoltam. léttam képekete, amin úgy nézett ki mintha megégett vna abőrfelület.... akkor inkább takarom a tetoválást, minthogyha véletlenül elővillan meglássanak vmi gusztustalan bőrfelületet, mintha 100 éves lennék... Köszi a választ.
2010. nov. 23. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!