Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Külföldi vagy magyar plasztika...

Külföldi vagy magyar plasztikai sebész?

Figyelt kérdés
Egy elég durva plasztikai műtétről lenne szó, majdnem hogy egy teljes arc átalakítás. Félek tőle, hogy elrontják, ezért biztosra akarok menni. A magyar plasztikai sebészek jók? vagy a külföldiek jobbak? Árban kb hogy jönnék ki mind a két helyen? Melyik a biztosabb?
2010. nov. 19. 15:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szija! 20 éves vagyok és a rendes plasztikára gondoltam, nem az izomplasztikára :)
2010. nov. 21. 23:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz rendes palsztikán?

Pontosan mi az amit meg akarsz változtatni?MÁs orr, száj....stb?

2010. nov. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy millio nem lesz eleg, ha tenyleg egy teljes arcvaltoztatast akarsz. Nem hinnem, hogy a magyar sebeszek elvallalnak. Tul fiatal vagy, e erkocsi okokbol is. Mas ha balesetben lettel volna, vagy betegseged van.
2010. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan az államat, az orromat és talán a szemöldökcsontnál szeretném egy kicsit feljebb varratni.

Ettől félek én is, hogy nem vállalnak el, de akkor mégis kihez menjek?

2010. nov. 22. 15:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez ha elvállalnák akkor sokkal-sokkal többe kerülne mint 1 milla.
2010. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Buzas Adrienn válasza:
A külföldi sebészek egyáltalán nem biztos, hogy profibbak, sőt, én azt gondolom, hogy idehaza nagyon jó szakemberek vannak, nem véletlenül utaznak ide az angolok, németek is Budapestre. Fontos, hogy olyan sebészt találj, aki nem tegnap kapta a diplomáját, de ne is legyen olyan öreg, hogy már remeg a keze. Nekem két éve volt egy arcplasztika műtétem, ami a fájdalmat leszámítva tökéletes volt és a Belleza plasztikai klinikán műtöttek. Az orvos már több mint 20 éve ezzel foglalkozik, ha gondolod megírhatom a nevét privátba.
2012. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!