Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18-20 éves koromig hogy...

18-20 éves koromig hogy tudnék össze gyűjteni elég pénzt egy orr plasztikára? (15 vagyok)

Figyelt kérdés
Milyen nyári munka éri meg, vagy bármilyen tipp
2010. nov. 22. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megműttetni, de ha mindenképp szeretnéd nézz meg egy ilyen műsort ahol mutatják, hogy csinálják a műtétet onnantól tuti biztos leteszel róla, hogy reszelgessék a csontod.:S
2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne műtetthetné meg? Éljen egész életében gátlásokkal mert dúrva a műtét?
2010. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Már láttam róla videót tényleg elég borzalmas de úgy is átalszom az egészet, és utána lehet hogy 1 hétig baromira fáj de az után jobban érezném magam.

Van egy hullám az orrnyergemen ami eleve elég csúnya de még pluszba fénylik is ott a bőr e miatt. Tényleg rosszul érzem magam miatta

2010. nov. 22. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajna tévedsz, nem 1 hétig fáj utána az orrod. Van akinek csak addig, de van akinek 3-4 hétig is. Sokáig érzékeny sajnos. Nekem nyáron lesz műtétem (tavaly nyáron akarta a doki, csak 1:még nem voltam 19, 2: gondoltam, majd érettségi után). Amikor voltam konzultáción rákérdeztek, hogy kérek e altatást, vagy nem. Állami intézetben nagyjából mindegy, de magánklinikán, ha jól tudom 70-100 ezer Ft pluszba kerül az altatás. Mivel neked valószínű csontot is igazítanának (nem csak porcot), így magánklinikán 450ezertől kezdődik a műtét ára. Államiban - ha nem indokolt a műtét egészségügyi gonddal, pl orrsövényferdülés, vagy régebbi orrtörés, stb - akkor olyan 160-200 ezer Ft körül szokott lenni. Ennyi pénzt nem tudnál összeszedni semmilyen munkával ( vagyis van pár ötletem, de túl durva ahhoz, hogy ideírjam). Próbálj meg anyudékkal beszélni ez ügyben. Esetleg érettségiajándéknak? :)

Nem tudom tudsz e ezekkel az infókkal mit kezdeni, azért remélem segítettem :D

2010. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam 18, nem 19, bocsi. Amúgy még most sem vagyok (májusban leszek) :)
2010. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom lebeszélni, csak nekem is van egy kis görbület az orromba, és én is meg akartam műtettni 13-tól kb. 18 éves koromig, aztán két éve, már megbarátkoztam magammal, vagyis az orrommal, és szerintem 15 évesen még nagyon fiatal.:) Annyi minden változik, lehet megbánná(d), persze ez az én véleményem, a videót meg kb 2 hónapja láttam, így aztán nem azért tettem le a műtétről, egyrészt szerintem pénzkidobás, meg én nagyon útálom a mű dolgokat, de persze ha valaki beteg és azért megy plasztikai sebészhez az teljesen más.

Első voltam!:)

20/L

2010. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Én is szeretném majd megműttetni az orrom, de nekem csak porc igazítás lenne.az magánklinikán mennyibe kerül kb.?
2010. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A kérdésedre a válasz: persze hogy össze tudsz annyi pénzt gyűjteni. Ismerősöm megműtette az orrát, azóta nem érzi konkrétan.

Télen 2 percenként törölgeti, mert nem érzi, hogy folyik. Persze senki nem felelős, vissza tudta perelni a műtétre költött pénzt. Megéri? Szerintem pont az orrodba fog valaki beleszeretni. Miért ne?

2010. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!