Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kezdjek gyűjteni? Többi lent

Kezdjek gyűjteni? Többi lent

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy nagyon kis melleim vannak 16 éves vagyok de szerintem a legtöbb 7.-es nagyobb mellekkel rendelkezik mint én.. Emiatt önbizalom hiányom van, nem állnak rajtam jól a ruhák és aránytalan vagyok.szerintem...a kérdésem az az lenne hogy szerintetek van még rá esély hogy nőjön valamennyit vagy már most kezdjek el félrerakosgatni? csak értelmes válaszokat légyszi.. Köszönöm!
2010. nov. 25. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
esetleg ha hízol akkor fog nőni
2010. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel...
2010. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még fog az nőni. Bár ez genetika kérdése is.

Mindenesetre ne másokhoz hasonlítsd magad, nekem is kis mellem van, de ha a párom nem zavarja, engem mért zavarjon? Így is lehetsz szexi meg szép. :) Próbálj kibékülni magaddal.

De van rá esély, hogy még nőhet. :)

2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Igazuk van a fentieknek, a mell zsírból van, ezért egyél többet (persze csak módjával) és gyakran tornázz, az internetről szedjél le olyan mozdulatokat, amelyek a hasat és a lábat formázzák, hogy azért ne hízz el. De lehet,hogy csak idő kell nekik. Egy ismerősömnek 18 éves korára nőtt meg a melle.
2010. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ismerek olyat, akinek később nőtt meg. Meg sokaknak a fogamzásgátlótól. De csak ezért el ne kezd szedni! :D

És a férfiak zöme úgy van vele, hogy inkább egy kis mell, mint egy nagyobb műcici. Szóval inkább az elfogadást javaslom, meg egy jó melltartó is csodákra képes.

2010. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kezdj el gyűjteni és ha összejön a pénzed,akkor döntsd el,h jól érzed-e magad és nagyobb-e a melled v megcsináltatod a cicid:)

Puszi

2010. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! én örülnék ha kisebb melleim lennének.. mindenki azzal jön húúúúú neked milyen nagy melled van.Mondom kössz baz*meg. Én speciel örülnék ha kisebb melleim lennének. Szerintem fogadd el magad,és nem kell erre költened. Állj a tükör elé mesztelenül és mondogasd: el tudom fogadni magam, szép vagyok, van önbizalmam mert kis melleim vannak. Kinek is akarok megfelelni magamnak vagy a világnak? Aki a melleim miatt nem akar velem lenni, az nem is érdemel meg!

Nyugi nagyon sok lány szenved ilyen problémával.

2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2010. nov. 26. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:
A végleges mellforma állítólag az első szülés után alalkul ki...
2010. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, inkább értelmes dolgokra gyűjts,(bicaj, egy új gép, hangszer) de erre ne. Ne adjunk lovat a műnők meg a műnőket kedvelő pasik alá, akiket a média gerjeszt. Ez nem normális. Ha nekem nem tetszik a fenekem alakja akkor odatetetek egy műanyagot?? Förtelmes ez a mostani világ. És csak a plasztikai műtétekből csak a plasztikai sebészek gazdagszanak meg. Nekem 3 éve van barátom, és hidd el, nem a melledért fog valaki szeretni. Akik megcsináltatják, nem a mellükkel van a baj, hanem az önbizalmukkal.
2010. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!