Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel olyan, hogy szedett mellnövelő kapszulát és/vagy mellnövelő krémet használt és ahelyett, hogy nőtt volna, kisebb lett tőle a melle?

Figyelt kérdés
Ha valakivel történt ilyen, mit csinált ezután? Visszakapta-e az eredeti mellének nagyságát legalább??
2010. nov. 27. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a seggem nőtt meg tőle:)
2010. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked kisebb lett?

Az tuti hogy nem lesz kisebb a krémektől( nagyobb se)

2010. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen krémektől nem hogy nem nő semmi, de kisebb sem lesz. nem szabad mindennek bedőlni. csak a profit számít. még az sincs kizárva, hogy mellékhatások később jelennek meg...
2010. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát úgy vettem észre, hogy a Beauty Breast krém miatt van az, hogy felül teltebb lett a mellem és eközben meg alul mintha már nem lenne olyan telt, mint volt... Kisebbnek érzem most a mellem mint eredetileg volt...

De a Beauty Breast kapszula viszont jó! Mert attól meg nőtt, csak mióta krémezem, hát ez történt, hogy visszaesett, megváltozott a formája. Úgyhogy a krémmel leállok, a kapszulában még bízom, mert az eredményes volt eddig mindig!

2010. nov. 27. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet koffeintartalmú ami kihajtott onnan vizet.
2010. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik hogy a krémtől felül nőtt a melled alul meg kisebb lett.Szerintem csak bebeszéled magadnak
2010. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felül nagyobb lett, alul meg kisebb, akkor a mellbimbód került lejjebb, vagyis megereszkedett a melled.
2010. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!