Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vannak mellnövelő ételek? O....

Vannak mellnövelő ételek? O. o Tudtok mondani párat?

Figyelt kérdés
Lehet h ez a kérdés nem nagyon isetartozik de nem tudtam máshova írni.... :$
2011. okt. 1. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
mekis kaja meg egyéb olajban tocsogó finomságok;)
2011. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

xd

azért az egész alakomon nem szeretnék változtatni

2011. okt. 1. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Kifejezetten mellre hízni nem lehet. Akik kizárólag oda tudnak, azok nagyon szerencsések. Vagy mindenhova hízol és mellre is (majd később leadod a fölösleget), vagy sehova.
2011. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

1. fogsz két zsömlét

2. beleteszed a melltartóba

3. gyönyörködsz az eredményben

2011. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Mellnövelő kaják,úgy alapból sztem nincsenek,de mellnövelő krém van.Legroszabb esetben tömés :/
2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kaja nincs,de masszázsról hallottam már.
2011. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
vág le a csecsed oszt tömd meg kecsappal és visszaragasztod ! hasznos nagyon !
2011. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%

Plasztikai műtét hatását étellel nem fogod elérni. Sok nőnek gondja a mellmérete. Pedig bizony nem minden férfi bukik a nagy mellre. Van, akinek kifejezetten a kicsi tetszik. Szerintem a kis mell is tud nagyon szexi lenni. :-)


Bocs, kicsit többet írtam, mint amit válasznak vártál.

2011. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Max zsír intrabimbós bevitellel. :)


De pont itt szoktak hirdetni mellnagyobbítást - persze amikor kéne, nincs itt.


Közben megtaláltam, ide mutat:

[link]

2011. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Viccen kívül: jófajta sör, ami olyan "testesebb", minőségi, hagyományos sör. Naponta egyet nyugodtan meg lehet inni, alkoholmentes ugyanolyan jó. Német lányok átlagban nagyobb mellűek az európai átlagnál :) Szója, de csak kis mennyiségben egészséges. A zsíros ételekkel az a baj, hogy a vérkeringést tönkre vágják, ezért inkább mértékkel a zsírt. ( Nem étel, de: a szauna gőze viszont a melleknek nem tesz jót, megereszkedhetnek tőle.)

Nekem a fogamzásgátlótól nőtt, de közben rendszeresen masszíroztam is (egyszerű zsíros testápolóval, később Sunfleur krémmel), így lehet, hogy az is rásegített, 2 hónap alatt olyan fél centivel álltak előrébb.

2012. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!