Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 17éves vagyok és nagyon nem...

17éves vagyok és nagyon nem vagyok megelégedve magammal. Plasztikáztassam a mellem vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Tudom még korai de gátlásossá tesz. Befelé forduló mellbimbóim és kis melleim vannak. Ezen kívül rendellenes a nemi szervem. Pontosabban a nagy ajkaim túl hosszúak. Szeretnem a tanácsotokat kérni. Tudom h egy "jó szerelmi" kapcsolatban ennek nem szabad h jelentősége legyen,de egyszerűen én érzem magam feszélyezve. Külsőleg kifejezetten vonzónak tartom magam,de sajnos ez csak a látszat mert a ruha mást takar. Szülei feltehetőleg tudják finanszírozni ezt csak szeretném más véleményét is kérni erről.
2009. febr. 1. 04:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
-m(szüleim)
2009. febr. 1. 04:17
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

17 évesen még bőven fog változni a melled.

A nemi szerveken pedig nem érdemes változtatni (nem tudom lehet -e egyáltalán), hsiszen nincs rá séma, hogy milyen az ideális (a pasik még szeretik is ha van mit fogni).

Ha a cicid zavar és a szüleid finanszírozzák, én azt modom miért ne, de mindenképp várnék még vele 2-3 évet.


A cicimet én is megcsináltatnám csak sajnos nincs rá keret :(

2009. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

kisajkak: a kisajkak a nők 80%nál túllógnak a nagyajkakon. az tökéletes úgy

befeléforduló mellbimbók: ha van rá keret, azt megcsináltatnám

mellméret: ahhoz igazság szerint nem nyúlnék. én sem vagyok megelégedve a cickóimmal, mégse csináltatnám meg. de 20 éves korodnál hamarabb meg nem javasolják én úgy tudom, szóval addig ráérsz eldönteni :)

2009. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megértem, hogy zavar a melled, de tény és való, hogy nem ártana még pár évet várnod. Nekem 17 évesen nőttek meg, de akkor óriásira.

Ami pedig a nagyajkakat illeti tényleg azt is át tudják szabni, bár bennem ezerszer jobban ott lenne a félelem, mint egy mellműtétnél, hogy valamit elszúrnak. Egyébként engem is zavart az enyém, még a páromnak se mutogattam szívesen egészen addig, amíg egyszer ki nem derült, hogy hihetetlenül szexinek találja és pont amiatt, hogy a nagyajkak látszanak, mikor állok. Ahogy ő fogalmazott: igazi csajszis, nőcis punci, nem pedig kislányos. Szóval fel a fejjel! Én egyébként azt vettem észre, hogy a pasikat a legkevésbé se zavarja az ilyesmi. Legalábbis én csak pozitív visszajelzést kaptam. :-)

2009. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy még fognak nőni a melleid.Én is 18 leszek és ugy vettem észre hogy ek kicsit mintha nőttek volna.Mert régen nekem is nagyon kicsik voltak és én sem voltam megelégedve magammal.kb 15 éves koromig nagyon kicsik voltam és szégyeltem.De már azért nőtt és megvagyok már elégedve magammal.
2009. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A punciszabatás után a nők 90%-a nem élvezi a szexet(egyátalán).

Nekem is olyan,és a barátomnak nagyon tetszik.

2009. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szia!

Mintha én lennék 10 éve...Épp múlt héten kérdeztem meg a nőgyógyászom az ajak-műtétről, ő azt mondta, ha csak esztétikai problémát jelent, ne műtessem, mert lehet, hogy a hegek miatt még kevésbé fog tetszeni utána. Két szülésem volt, most várom a harmadik babát, és a szülések után pár hétig "normális" szokott lenni, mert megszűnik a nyomás a medencémnél, nekem ilyenkor jobban tetszik, de a páromat másképp sem szokta zavarni. Engem igen, és mindig is fog :(. A mellbimbóm is befele forduló volt, az is zavart mindig, és amikor először terhes lettem, használtam bimbókiemelőt. Lehet, hogy hiba volt, de most 3 év szoptatás után úgy állnak, mint a régi rádiók tekerős gombjai, bárcsak néha befelé fordulnának :)... Szerintem azzal ne csináltass semmit, tekintsd úgy, mint egy szexepilt, a nők 2%-nak van ilyen csak. A mellnagyobbítással pedig még várj pár évet, sokat változhatsz még kívül-belül. (És ha elszántad magad, együtt mehetnénk minden műtétre.) :))

2009. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem is plasztikáztathatod a melled. Tudom, mert én is ennyi idős vagyok, és nekem is elég sok gondom van a mellemmel, és a neten mindent megtudhatsz.
2009. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem most volt egy műtétem, igaz nem plasztikai, de nekem így is egy életre elment a kedvem az ilyen műtétektől...:S

Én a melleim miatt biztos nem vállalnék be akkora fájdalmat...

2009. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

17 évesen még nem hiszem, hogy lehet ilyet csináltatni, mert még növésben vagy... Várj még pár évet, addig meg próbáld meg megszeretni önmagad! Tudom, hogy nehéz, de hidd el, nem lehetetlen!

Hordj szivacsos melltartót amiben nagyobbnak látszik és akkor jobb lesz az önbizalmad! Ha van időd és kedved, még akár el is kezdhetsz gyúrni a melleidre! És akkor nem nagyok és lógósak lesznek, hanem aprók és formásak :) És akkor még büszke is lehetsz magadra!

De ha télleg megműtetnéd magad, akkor se most!

Ne légy türelmetlen!

A szeméremajkak pedig mindenkinek egyediek, ne aggódj, hogy a tiéd kicsit kilóg. Tekintsd szexepilnek ;) NINCS tökéletes punci!!! Mindenkié úgy jó ahogy van ;)

Fel a fejjel, élvezd az életet!:)

2009. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!