Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szolnokon, plasztikai sebészné...

Szolnokon, plasztikai sebésznél.6-7 anyajegy eltávolítása kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Esetleg van akit ajánlanátok?
2011. jan. 12. 09:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Fúúú nem tudom mi a neve de ha tudod hogy hol van az ispán körút és ott egy körforgalom a dominó gyermekházzal szemben van egy ilyen sebész nekem mondjuk a szemölcsömet vette le de szerintem ilyeneket is csinál valahol ott van a dominóval szemben ott ahol mennénk a szecskára tehát nem a levéltárnál hanem ahogy mennénk a szecskára! hát sajnos pontos címet nem tudom szia!:) tehát ha kimész a körforgalomtól akkor szemben vagy a kocsiban mész és behajtasz a szecska meneti útra akkor a kocsiból a bal oldalon!
2011. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fájt ahogy leszedte? Hogy zajlott az egész?
2011. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Úgy zajlott hogy bementem egy kis terembe és lefektettek egy ágyra és beadtak egy érzéstelenítőt (ez jobban fájt mint az egész minden mármint az érzéstelenítés) és utánna előhozott egy gépet és az ilyen lézer volt az hamuvá változtatta és odatettek egy porszívót és a hamut kivezették egy ilyen kis vödörbe de egyáltalán nem fáj! :)
2011. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!