Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan történik az anyajegy...

Hogyan történik az anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan,akinek már távolítottak el anyajegyet ?

Az a "problémám",hogy van az arcomon egy anyajegy.

Sokak szerint ez sexepil,de én nagyon utálom és le szeretném szedetni.

Már évek óta tervezgetem,csak kicsit félek.

Mivel jár ez az egész ? és mennyire fájdalmas ?

Előre köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 19. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem már volt ilyenem! nekem is az arcomon volt engem is zavart...elmentünk az orvoshoz mondta h. nem fog fájni meg semmi...1 hétre rá már mehettem is...5000ft volt...lefeküdtem beadott egy inekciót aztán mondta h. tűvel fog böködni és h ha érzem szóljak nem éreztem semmit..fogta kivágta és kész.. összevarta és nem is fájt.. már semmi sem látszik...igaz ez olyan anyajegy volt h már így kidudorodott...ne félj nem fáj ám!! :).. 17/L
2010. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekem is kidudorodik egy kicsit :D

És utánna le volt valamivel ragasztva ? :S:D

2010. jan. 19. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy kivágták, utána bekötve kellett tartani kb 3-4 hétig majd varratszedés, addig nem érhette víz és nem tesizhetsz meg ilyenek. A különbség csak az h nekem 45 ezer forint volt... Plasztikaisebésznél voltunk, hogy tutira ne legyen helye - ma már semmi se látszik. Bár azért érdekelne hogy az első válaszoló hol csináltatta meg 5ezer Ft-ért úgy, hogy az szép is maradt :O
2010. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
nekem is szedtek már le hármat, de adok nem az arcomon voltak. persze, raknak rá sebtapaszt, meg nem szabad mosni amíg ki nem veszik a varratokat. nekem mondjuk fájt, mert amire már varrta össze, kiment az érzéstelenítő hatása és az elég kellemetlen volt...
2010. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is úgy volt, mint az első válaszolónak. Egyszerűen kórházban megcsinálták. Az arcomon volt, és elég nagy vágás lett, mert sajnos nagy volt az anyajegy is. Egyátalán nem látszott a vágás a varrás helye. Nincs seb az arcomon. Plasztikai sebész egy ilyenhez -.-' de gáz -.-''
2010. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Még annyit szeretnék,hogy nagyon nagy sebtapaszt raknak rá ?

Tudom,hogy ez lényegtelen dolog,csak nem szeretnék egy tenyérnyi ragtapasszal mászkálni :)

2010. jan. 19. 20:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
na hát pajti én baranya megyében pécs mellett komlón lakom:D... és itt anyniért csinálják... 5000-10000 ft attól függ h mekkora... az enyém ilyen borsó méretű volt... de tényleg nagyon szépen megcsinálták és akik régen láttak az anyajegyel azok ma már nem is emlékeznek rá h volt:D...
2010. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
jaaah.. és még.. nem nagyon nagy sebtapaszt raknak rá... bár... engem elégé zavart az a kicsi is azt kérdezgették h verekedtem-e:DxD.. ezért leszedtem és kötés nélkül mászkáltam:D.. le is cseszett miatta az orvos:D...
2010. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
jaa és megint én:D... 3-4 hétig?:D... neked nem az orrodat szedték le az arcodról?:D... nekem egy hétig kellett azt csáó:D...
2010. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

sztem fölösleges ezzel plasztikai sebészhez menni.

egy sima sebész is meg tudja csinálni, úgy, hogy ne is látszódjon a helye :)

és nyugi nem raknak nagy sebtapaszt a helyére.


ma 20:25

én is komlói vagyok :P

16/L

2010. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!