Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy kis mellből egy közepes mell nagyobbítás? Kell cseréltetni időnként az implantátumot?

Figyelt kérdés
Csepp formájú, inkább természetes hatásra gondolok.
2011. jan. 23. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, vagyok. Vékony, modellalkatú, állítólag szép, de no mell. Én is mindig azt reméltem, hogy szülés után majd nagyobb lesz. Terhesség és szoptatás alatt 70A-ból lett 80 D!! De aztán a 2. gyermek után még kisebb lett szoptatás befejezése után, mint volt terhesség előtt. Már szinte csak egy pötty, s egy ici pici formája volt. Ekkor szántam el magam a műtétre, nekem is 225-öset raktak be, s így is lett 70 B,C-s. Meg kell mondanom sokkal, de sokkal, de sokkal jobban érzem magam azóta, immár 6 éve. Nem bántam meg. Így teljesnek érzem magam, azt veszek fel, amit akarok, nem kell válogatnom, hogy milyen fazon áll jól, minden jó áll. Igaz, nekem 6 éve csinálták 650-ért, s 10 évente tényleg illik cserélni. Mostanában olyan 800-tól kezdődik, ahol én érdeklődtem.
2011. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hol van az a jó fehérnemű bolt? :)
2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha szépre akarod megcsináltatni szakemberrel, akkor 1 millió Ft felett, kb. 1,5-2 millió Ft.

A plasztikai műtét helyett inkább vegyél mellnövesztő tablettát, ha ennyire zavar a melleid mérete! Olcsóbb és hatásos! A tabletta lényege, hogy a pubertás kort hozza elő és a melleid növekedni fognak! Az implantátumok hátránya, hogy a test azon része hidegebb lesz az implantátumok álltal, ahová bekerülnek és ez nem túl egészséges és jótékony hatású! Erről szó volt Havas Hernrik - Méhkirálynő című könyvében is!

2011. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mi a neve ennek a tablettának, hol lehet kapni és mennyibe kerül?

Köszi:)

2011. febr. 17. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!