Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pécsen melyik Plasztikai...

Pécsen melyik Plasztikai sebészt ajánlanátok mellnagyobbításhoz?

Figyelt kérdés

Lehetőleg akinek már van tapasztalata is!

Köszönöm!


2011. jan. 26. 15:11
 1/2 szproot válasza:

Hadd legyek én az első, aki azt mondom, hogy egyiket sem. Egy húsbavágó műtétet (vágás, felnyitás, varrás, gyógyulás) semmilyen esztétikai szempont nem igazolhat.

Egy ilyen műtétbe még Németországban is bele lehet halni (még ha nem is ez a jellemző, nyilván), ahol pedig elég jó szakemberek vannak: [link]

2011. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzőre reagálnék. Kb. 9 éve volt mellnagyobbító műtétem Kaposváron a Seffer-Renner magánklinikán és még mindig élek. /Seffer István műtött/. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Azóta minden évben egyszer kontrollvizsgálatra kell mennem, ami teljesen ingyenes.
2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!