Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Ilyen esetben megcsiná...

Lányok! Ilyen esetben megcsináltatnátok a melleiteket?

Figyelt kérdés

[link]


ekkora kb mint vv zsófié és 21 éves vagyok :(

eléggé elkeserít

barátom van több éve, szereti, neki nincsen vele baja, azt mondta, akkor csináltassam meg ha ettől jobban érezném magam


én nagyon félek az ilyen műtétektől de olyan jó lenne ha nekem is szép nagy melleim lenének

nem kellenének hatalmasak

talán ekkorák kb:


[link]


még természetesen nincsen pénzem rá, tehát csak jópár év múlva lenne esedékes

ti megcsibnáltatnátok a helyemben?

lehet hogy hülye kérdés de akkor ha szülök tudok belőle szoptatni? bocsi a kérdésért de fogalmam sincs

köszi előre is


2011. ápr. 20. 23:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat

főleg utolsó neked!! :)

sokat segített, egyre4 közelebb vagyok ahhoz az elhatározáshoz, hogy szülés után kezdek vele max. valamit, ha esetleg nem leszek velük megelégedve

addig maradnak :P

2011. ápr. 28. 11:14
 22/31 anonim válasza:
100%

Szerintem se műttesd :))

Nekem is megfordult a fejemben, hogy húúú tuti megcsináltatom majd, mert pici, és nekem még csak nem is formás :S

De nem! Már nem akarom. Barátom szereti, majd szülés után kiderül h milyen lesz :)

2011. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Megcsináltatnám. Megnézted egyáltalán miket írtak vv Zsófi képei alá? Elolvasnád tuti megjönne a kedved a műtéthez! Nekem is megjött...
2011. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

Ha a párodnak megfelel, akkor miért csináltatnád meg? Hetekig nem tudsz emelni, önállóan fürdeni is csak kb 2 hét után, ráadásul a tervezett méret és a meglévő között meglehetősen nagy a méretkülönbség.

Ha nincs kellő pénzmagod, akkor valami bevállalós dokihoz fogsz kerülni, aki ki tudja milyen eredménnyel dolgozik..


Szerintem ne tedd, hanem örülj annak, hogy párod így szeret ahogy vagy, és ne a melleiddel foglalkozz, hanem vele(pároddal)

2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én is depis voltam a pici melleimtől nem is kicsit.Mikor az AA kosaras melltartóban nincs semmi csak szivacsbetétek,az bizony gáz.A férjemnek semmi baja nem volt velük,de mióta megcsináltattam ő is látja a különbséget és igen csak tetszik neki! :)Nem lett nagy,csak B-s méretű,nem feltűnő,de én boldog vagyok tőle.Nekem van már gyerekem kettő is,de a szülések után nem maradt meg a mellem sajnos még az sem ami előtte volt.
2011. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
54%
Hihihi nekem még ennél is kisebb a mellem mint Zsófikának...szerintem ez egy átok, én is szenvedek vele mniden nyáron, folyamatos depi stb. :S nemsokára koszorúslány ruhát kell felvennem és már a szalonban próbán kiborultam, hogy nem igaz, hogy felül nincs semmi! totál lapos vagyok benne. Én 2 évet adtam magamnak, hogy ugye pénz, és utána ezer százalék hogy megcsináltatom! Mindenki mnodja óó majd szülés után..pfff....ha már gyereket kell pelenkázni, meg etetni, hol nem sz@rom le, hogy milyen a mellem. Most akarok élni, most akarok normálisat, most megtehetem még (majd akkor 23 évesen) hogy nagykivágású felsőt vegyek fel, de ha majd gyerekem lesz, akkor nem fogok így felöltözködni....Ráadásul, nem akarom szülésig azt nézni, hogy jajj menyni hiper-szuper-extra-BigXXL-es-tetrapack szivacsot tegyek a melltartómba, hogy TALÁN! látszódjon valami. A Te döntésed minden esetben! Én biztos meg fogom csináltatni minnél hamarabb nem arra fogok várni hogy óó majd ha szülök.... (mondjuk én szülni sem akarok de ez egy más tészta.......) L/21
2011. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
49%

Nekem nagyon a cicim mint Zsófinak,de 16 éves koromtól meg akarom csináltatni.Ha minden jól megy augusztusban meg is fogom részltre csináltatni.

Én tudom milyen érzés mikor frusztrál valakit hogy nincs melle.Én mindenképpen ajánlom neked akkor.Mert biztosan nagyon jól fogod érezni magad a bőrödben.Remélem sikerül.puszi

2011. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

utolsó: 16 évesen akarsz mellműtétet ha jól érettem?


szerintem ne tedd, várj legalább 19-20 éves korodig mert addig neked még bőven nőhet hidd el :)


köszi válaszokat

2011. máj. 6. 17:32
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Milyen okos hozzászólás...... Attól, hogy gyereket pelenkázik az ember még lehet igényes magára és érdekelheti, hogy hogy néz ki, sőt elég gáz, ha valaki full elhagyja magát, ezt nagyon nagyon rosszul látod. Attól, hogy valakinek gyereke van még nem ér véget az élete, hordhat kivágott felsőket és lehet nagyon csinos. De látom, te is gyerek vagy még.......
2011. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

ebben egyet értek én is

sőt, ha nekem egyszer babám lesz akkor tuti én szeretnék amjd a legdögösebb anyuka lenni :P persze csak szolidan

2011. máj. 8. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!