Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyagilag megtehetnétek,...

Ha anyagilag megtehetnétek, megcsináltatnátok a melleiteket szoptatás után?

Figyelt kérdés
Feltéve ha olyan szinten megindultak lefele, mint pl nekem.
2009. febr. 24. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Igen.


Nekem a mellemmel ugyan nincs gond, de a végigrepedezett hasam lóg mint a fene :( A hasplasztika viszont nagyon nagy heget csinál, csak ezért nem csináltatom meg.

2009. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én úgy tudom, hogy a terhesség következtében kialakult mell lógást tb. finanszírozásra fel lehet varratni.

2009. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
igen, de sajna én nem tehetem meg! :-(
2009. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Igen, a tb fizeti a 10%-át, De igy is százezrekbe kerül.

Nekem sép maradt a mellem, nem olyan mint korábban, de tartja magát, feszes is, én max felvarratnám, de szilikont nem tetetnék bele.

A hasamat viszont műtettem, úgynevezett vasalási eljárással 38000 Ft volt.Nekem annyit megért, és most 3 gyerek után olyan mintha nem is szültem volna :-D

2009. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg 10 %-át fizeti a TB? Ez tök jó! De csak felvarratásnak, vagy nagyobbításnak is? nekem alig maradt valami és nagyon zavar, már pszihésen is belebetegszek, de tényleg. szóval spórolok rá..
2009. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, bár nekem a cipeléstől ereszkedett meg, de csak varratnám, szilikon nem kellene bele. De ez csak álom marad sajna....
2009. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én nem tetetnék bele szilikont, és mivel szeretnénk még egy babát, a felvaratást is csak utána gondolom át, de azon gondolkozok.

2009. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát én igen erősen gondolkozom rajta... Teherbeesés előtt sem volt kis mellem (90D-E), na de most... Úgy nézek ki mint egy fejős tehén, komolyan néha bőgni tudnék :( egy nagy mell vagyok... Alig kapok magamra ruhát, melltartót, fáj a hátam, de úgy, hogy néha kicsordul a könnyem is... Szóval, ha megszültem a tesót/tesókat is, és nem csökken drasztikusan a mellem mérete, mindenképpen megcsináltatom szerintem.
2009. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
en azonnal ra adnam magam,ennekem nem ereszkedtek meg meg,de meg szoptatok.majd a vegen meglatom.de ha nagyon leereszkednenek megcsinalnam.szerintem akkor a legfontossabb ha mar a no nem erzi magat nonek,szepnek,lelkileg rosszul viseli,akkor szerintem nincs mirol beszelni.en megcsinalnam,es meg si csinalom ha megereszkednek.
2009. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon megereszkedne mindenképpen. Már nem szoptatok, most nem lóg nagyon, de kisebb lett mint a szoptatás előtt, persze a formája sem a régi:(, de egyelőre nem zavar. Én félek a műtétektől, meg csúnyán is hegesedem, nem biztos, hogy jó lenne az eredmény. Azért ha tényleg nagyon lógna-megcsináltatnám.
2009. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!