Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elől 6 fog helyett nekem csak...

Elől 6 fog helyett nekem csak 4 van, abból 1 mozog, és a másik 2es is csak tejfog. Most nyílt lehetőségem, h híddal megcsináltassam! Voltmár ilyen beavatkozásotok? Tudtok híddal kapcsolatban valamit?

Figyelt kérdés
hogy zajlik?????? annyit tudok h kb. 1 hétig tart! de hányszor kell visszamenni? és leginkább az érdekel h mennyire fájdalmas????reménykedem h érzéstelenítő mellett nemlessz vészes.. de azért félek tőle! irjátok le a tapasztalataitokat :) előre is köszönöm
2011. ápr. 21. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem ezt porcelánkoronával vagy lengőfoggal fogják megoldani.

Annyira nem fáj, ha jó az orvos, csak kicsit kellemetlen. 3x kell visszamenni első alkalomkor leveszi a mintát, valamint leköszörüli a fogad, másodjára felhelyezi a fogat, ha kell még igazít raja(általában szoktak), s csak harmadjára ragasztja be


Ja és még valami, amit tapasztalat alapján írok: az ilyen műfoggal nagyon nehéz enni:S

2011. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat :)

neked ezek szerint akkor van.. porcelán híd szintén??? és hány darab? mert nekem 6ot kell feltenni! hmm..az evés:S hát ez nemvalami biztató! bár nagyon várom hogy megcsinálják, hatalmas vágyam volt hogy végre szép fogaim lehessenek,mert régóta van ilyen 'esztétikai' problémám a fogaimmal :) és körülbelül a csiszolás mennyi ideig,hány percig tart? :) érzéstelenítőt miden alkalommal adnak? úgyértem,csiszolásnál,felhelyezésnél is?

2011. ápr. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!