Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarrásról tudtok bővebben?

Mellfelvarrásról tudtok bővebben?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valakinek volt már ilyen műtéte, az hol és kb mennyiért csináltatta meg?
2011. máj. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltatnám de sajna a csíkjaimon az se segít.
2011. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de örülök neked, énnekem nagyon megereszkedett, tényleg nagyon és fiatal vagyok, meg szeretném csináltatni. írhatok privin? írnál bővebben?
2011. máj. 22. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is meg fogom csináltatni - csak egy kis lóvét kell összeszedni hozzá.

Volt szomszédom a Margit szigeten csináltatta meg ezelőtt kb. 3 évvel, 420ezerért.

Ajánlották többen, hogy TB-támogatással is meg lehet csináltatni, de az csak akkor működik, ha a gerincre megterhelő méretű, túl nagy a mell, és csökkenteni kell a méretét, és ezzel együtt ugye fel is varrják.

2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahan, na erre szerettem volna kitérni a tb-re, mert mocskos sokat elkérnek érte. ami baj hogy annyira meg akarom csináltatni. remélem valaki tud valami jót
2011. máj. 22. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy még akkor lehet tb-re megcsináltatni a mellfelvarrást, ha pszichológiai szakvéleményed van arról, hogy a melled állapota miatt pszichésen totál kivagy, és csak az segít, ha megcsináltatod. Ilyen esetben lehet minimális összeg fizetése mellett mellfelvarrást csináltatni tb-alapon.
2011. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát eléggé bánt, de nem tudom, az orvos mit mondana:-) köszi
2011. máj. 22. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyok,sajna nincs infom mert nem mentem bele a tmába mert a csíkokat ugy se tudják eltüntetni.de a válaszokra kiváncsi vagyok.
2011. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kétféle módszer van, az olcsóbbank és kevésbé kockázatosnak sajnos sokkal csúnyább hege van mint a szilikonnak.

Van rá esély, hogy csökkeni fog az érzékenysége.

2011. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiba van ki totál.Csak a mellkisebbítést támogatja az Oep 2006 nyara óta
2011. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!