Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikoncicis lányok nem...

Szilikoncicis lányok nem bántátokm meg a mütétet? és a férjetek a család mit szolt a változáshoz? Szeretném megcsináltatni de félek mi van ha nem lesz szép csak nagy. Amugy nagy a seggem pici a cicim ezert szeretnem megcsinaltatni

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem szivarod le a fenekedről a zsírt? Én csöcsös vagyok (75C kb) és utálom.

Kis mell kis fenék sokkal szebb mint a nagy csöcs-nagy segg.

2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha tényleg boldogabb lennél nagyobb mellekkel és telik rá, akkor igenis csináltasd meg! Aki elítéli, az gondolom elégedett a melleivel. De nem is ezen van a hangsúly, hanem ahogyan előttem szólóak mondták: sok nőnek önbizalomhiányt és komplexust okoznak a mellei, főleg a mai világban, ezek mellett az elvárások mellett... Talán az jobb, ha nem mer kimenni a strandra bikiniben, vagy fél levetkőzni a párja előtt? Nem, ez nem normális, és ha van rá lehetősége akkor mért ne?
2011. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mivel a medemcemhez aranyos a fenekem ha leszivatnam akkor meg lapos seggem lenne. szoval az nem jo. a derekam vékony szerintem jol neznek ki nagy mellel.
2011. máj. 31. 20:35
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vállald be,nem kell attól félni, hogy elszúrják, ha jó orvosnál végezteted a műtétet. Nekem még nincs megcsináltatva a mellem, de én is tervezem a jövőben.


Amúgy javaslom a hoxa mellplasztika fórumot, ott rengeteg mellműtéten átesett hölgy írja le a tapasztalatát, azt, hogy melyik orvosnál voltak, milyen lett a végeredmény (van, hogy képet is feltesznek) stb.

2011. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben nem tenném! Van egy két ismerősöm aki megcsináltatta és berákosodott tőle a melle. Egyáltalán nem gáz a kis mell. A fenekeden meg tornával is tudsz változtatni. Attól nem fog nőni az önbizalmad ha megplasztikáztatod a melled. Sok ismerősöm csak megbánta. A pasiknak meg egyáltalán nem tetszenek a mű dolgok! Csak egy-két hülyének, de azokkal ne foglalkozz. Én biztos nem szabatnám át magam, semmi pénzért!
2011. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Darcy01 ***** válasza:
93%

Nekem is kicsi mellem van, és szerintem egy kicsit nagy fenekem. A vőlegényem úgy szeret, ahogy vagyok, és ezt rendszeresen hangoztatja is. Ettől én is jobban érzem magam.

Ha látok az utcán vagy TV-ben, újságban szép mellű nőket, akkor persze irigykedem egy kicsit, de kezdem elfogadni, hogy nekem ilyen jutott és kész.

Én egészségesen biztosan nem feküdnék kés alá!

2011. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csináltasd meg. Én is meg fogom, nekem is kicsit nagyobb a fenekem és nagyon pici a mellem és nagyon-nagyon zavar.Ez meg, hogy rákot okoz meg ilyenek ez egy hülyeség....csináltasd meg
2011. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
Csinaltasd meg,ha a ferjednek tetszene a nagyobb mell. De amikor megcsinaltattad,akkor mond a ferjednek hogy amikor randiztatok azt gondoltad hogy egy kicsit vastagabb,es nagyobb a szerszama.Kivancsi vagyok mit mond majd ra.
2011. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

Szerinte ne csináltasd meg, ezekért a dolgokért:

1. Ha szülsz egy-két gyereket fájni fog, és műttetheted meg újra, mellesleg a gyereknek sem tesz jót, ha szilikonos mellből szoptatják

2. Akármikor elrákosodhat, 3X akkor a mellrák esélye mint amúgy

3.Szülés után ígyis-úgyis meg fog nőni! Legalább nem lesz olyan löttyedt, mint a nagy mellűeknek. Hidd el akkor lesz pont jó!

4. Mindenkinek el kell h tudja fogadni magát úgy ahogy van, és ezen két db műmell nem tesz eleget!


Remélem ezzel felnyitottam a szemedet! :)

2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Erdekes hogy egyetlen egy szilikonos sem irt csak normalis melluek.az elottem szolohoz irom ,nekem is mindig kicsi mellem volt.amikor megszuletett a fiam szupi nagysagu lett,imadtam es remenykedtem hogy igy marad...a francokat marad igy!!ugy lement hogy megkisebb lett mint volt.le sem merek vetkozni a parom elott aki mellesleg nem erti meg az olyan noket mint mi.ellenzi a mutetet de viszont megbamulja a szep melleket..a kerdezonek:csinaltasd meg ha a parod engedi.legyen szerencsed!
2011. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!