Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikoncicis lányok nem...

Szilikoncicis lányok nem bántátokm meg a mütétet? és a férjetek a család mit szolt a változáshoz? Szeretném megcsináltatni de félek mi van ha nem lesz szép csak nagy. Amugy nagy a seggem pici a cicim ezert szeretnem megcsinaltatni

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szerintem csináltasd meg, akkor is, ha a férjed nem akarja! Ha kis mellel is szeret, akkor nagyobbal(nem nagy lufikra gondolok!)És Te jobban fogod utána szeretni magad! És ha ez tényleg komplexust alakított ki benned, akkor meg sem kellene kérdezned, egyértelmű! (Egyébként teljesen ugyan ez van velem is... már fiatalabb koromban is rejtegettem, szégyelltem és semmit sem javult a helyzet)

Nekem semmi mellem, és formás, nagyobb fenekem van, hamarosan kés alá fekszem(magam miatt). Volt már hosszú kapcsolatom is, szeretett "ahogy vagyok" de ha én nem szeretem így magam, akkor soha senki nem fog... először magammal kell megbékélni, így lesz egészséges a lelked, ezáltal a tested is, és ha egészséges a lelked, akkor a mellráknak eszébe sem jut majd beléd költözni ;) sok-sok sikert kívánok :)

2011. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a te esetedben is elsősorban a partnered miatt csináltatnád.

Az meg úgy nem túl jó.

Szerintem is próbáld meg szembesíteni az ő hibáival.

Persze ez nem járható út, ha egy adonisszal vagy együtt, de erre kicsi az esély...

2011. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Helló,

Így 4 év után kíváncsi vagyok, végül csináltattad-e meg? :) Nekem fél éve VAN, és jó kis tapasztalatom is ;) üdv

2015. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!