Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik fogászati plasztikai...

Létezik fogászati plasztikai műtét? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy borzalmasan néznek ki a fogaim. Szűk az állkapcsom, ezért a fogaim össze vissza állnak. Próbáltam gyerekkoromban a fogszabályzót, de annyira fájt,hogy nem bírtam összecsukni tőle a számat, és álmomban ketté is sikerült harapnom.

Van itt valaki,aki átesett már ilyenen? Szép lett az eredménye?


2011. jún. 18. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Műtétről nem tudok, de viszont ezek a kerámia héjjak mostanában elég divatosak és tényleg szép az eredmény:)

[link]

2011. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
létezik. protézisnek hívják, és kell hozzá egy jó fogorvos meg egy fogtechnikus. Ott érdeklődj, kismillió módszer van, látatlanban nem lehet megmondani, neked mit lehet, mit nem, na meg ugye az árfekvése is elég csillagászati. De egy fogszabályozásnál kellemetlenebb lesz, mivel húzni kell, csiszolni kell, esetleg ha szükséges, gyökérkezelni, meg mindent.
2011. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem nem hézag van közötte, hanem a felső állkapcsom szűkebb az alsónál és összetorlódtak a fogaim. Most hogy a bölcsességfogam nő, minden egyes fogam fáj, enni alig bírok mert még jobban nyomja össze,az amúgy is nagyon kevés helyet. Ezért gondoltam hátha lenne megoldás a problémámra. Van olyan fogam, ami hátra szorult és úgy néz ki, mintha ott sem lenne, hát inkább csukott szájjal mosolygok :D
2011. jún. 18. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!