Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan plasztikai műtét,...

Van olyan plasztikai műtét, ami valami ilyesmi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem akarok egy plasztikcica lenni, csak az arcomat korrigálni. Létezik olyan, hogy az orvostól megkérdezem, hogy szerinte hogy lehetne az arcomat szebbé tenni? Gondolok itt arra, hogy esetleg az állam vonalát meghosszabbítani az arccsontig, hogy vékonyabb vonala legyen az arcnak, és azt megnézni számítógépen hogy hogy fog kinézni, stb. Ez után azért is érdeklődöm, mert (természetesen nem most, hanem ha itt van az ideje, akkor gondoltam ezt) de nem valami szép, fiúsabb arcom van, és ez kihat a kedvemtől kezdve, az öltözködésig, sőt elég sok mindenre, igaz, mondták már, hogy ahogy növök szebb lesz, de mikor a tükörbe nézek sose megyek el onnan magabiztosan.
2011. aug. 26. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szebbé dolog relatív a kedves lágy arc vagy a macskás ravaszdi arc? vagy a vadmacska? sokféle szépség van démoni angyali...

Nagoyn kicsi változtatás nagyon nagy változást idéz elő még egy más alakú szemöldök is...az arccsontjaidat nem érdeme összeropizni és máshogy összeforrasztani ezért...

2011. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mostanában teljesen rá vagyok kattanva a témára. Neked mindenképpen őt ajánlanám: [link]


Ingyenes a konzultáció, ha a megadott időpontokban mész. Van nála egy 3D-s képalkotó berendezés, amivel meg tudja mutatni, milyen vagy most és több műtéti átalakítást is be tud mutatni. Ezen felül nem is dolgozik drágán és elég jónak tűnik szakmailag. Pl. a zsírleszívásos szemgödörfeltöltésnél is nagyon jól elmagyarázza,miért éppen azt az eljárást alkalmazza és garanciálisan csinál egy második ingyenes feltöltést, ha nmégsem lenne tartós az eredmény, szóval szerintem nagyon jó szakember lehet.


Amúgy ha küldesz egy képet profilból és szemből, én szívesen segítek neked kitalálni, milyen beavatkozás kellene neked. Teljesen rá vagyok állva a témára, az utcán vagy a buszon is folyton ezt játszom. Olyan beavatkozásokat ismertem meg az elmúlt 2 héten,amikről az emberek 99%-a szerintem még soha nem is hallott ill. Mo. sehol sem végeznek.

2011. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!