Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Judy (groovehouse) szép? Nem...

Judy (groovehouse) szép? Nem volt kicsit sok ennyi plasztikai műtét (33)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:02
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

a kép lemaradt:


[link]

2011. júl. 3. 17:02
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát,az arca teljesen szétroncsolódott. Nem azért volt szüksége a műtétekre,mert cicababa akart lenni,meg olyan sok pénze van,hogy kínjába feltölteti a száját meg a ráncait!

Egyébként szép lány,még így is,de eredetileg,a balesete előtt is az volt!

2011. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Muszáj volt neki ennyi műtét, örül hogy még igy is kinéz a balesete után. Nem maradhatott arc nélkül vagy félarcúan.

Amúgy meg nem is olyan csúnya, vannak nála sokkal rondábbak is.

2011. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
vki feltett itt egy olyan kérdést, hogy tényleg a geronazzo lány-e.. mondjuk ez kicsit durva! sztem nem kellett volna neki ennyi műtét 33(?!), és sztem szegény elég csúnya, csak már olyan megszokott az arca, de például ha egy idegen külföldi meglátná sztem ledöbbenne, mint én a szandikán :( nem tehet róla :( sajnálom őt :/
2011. júl. 3. 17:12
 6/30 A kérdező kommentje:
jaj :/
2011. júl. 3. 17:14
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szép volt, aztán egy baleset miatt rommá tört az arca. A műtétek a helyreállítás miatt kellettek!

16 éve ilyen volt:

[link]

2011. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
tényleg gyönyörű volt, ez hatalmas csapás...
2011. júl. 3. 17:16
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg nem 33 , hanem 36 éves. :)
2011. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Azt hiszem, a helyében mindenki megcsináltatta volna ezeket a műtéteket. Nem egy szépség, de például dicséretes, hogy mértéket tudott tartani, ha megnézed, nincs felfújt szája és hasonlók.

Szerintem nála nem is a szépség a lényeg. Hanem hogy talpra állt, pedig belegondolni is rémes, milyen lehetett azzal szembesülni, hogy alig maradt ép része. Hihetetlen erőt igényel ezek után még dolgozni, színpadra állni, stb.

2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!