Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellműtét után, gyógyulási...

Mellműtét után, gyógyulási zavar a bimbón, ki mit tett hogy gyorsan rendbejöjjön?

Figyelt kérdés
Valszeg elhalt a mellbimbóm, mert 12 centit feljebb lett húzva. Fel voltam rá készülve, mert ez már túl sok centiben. Viszont nagyon nehezen gyógyul, ha gyógyul egyáltalán. A dokim csak a Neogranormon krémet javasolja, szerintem egyáltalán nem hat rá sehogy. Meg hogy legyek türelmes. Szerintem nem hámosodik. Olyanok válaszát várom, aki tényleg tudja hogyan kell ezt kezelni, elég kellemetlen, vérzik. (nem a minek csináltattad meg!!-féle válaszokat várom!) Köszönettel!
2009. márc. 25. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Menj vissza az orvoshoz, és legyél erőszakosabb, valamit csináljon már. Ő könnyen beszél nem neki fáj!


Vagy keress fel másik orvost is, hogy ő mit gondol.

Neogranormon a vége felé lehet jó, de ha vérzik arra kell valami hát ez így nincs rendben.

2009. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már visszamentem, és azt mondta legyek türelmes, mert hónapokig is eltarthat amíg rendbejön, de rendbe fog jönni. Én bízom a véleményében, meg benne is, de gondoltam, hátha van valakinek jobb ötlete, mint a Neogranormon.
2009. márc. 26. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hónapokig eltart a gyógyulása, addig fájhat is nagyon!Ez nem zavar,ez így normális!Sajnos nagy hátránya a mellműtétnek a fájdalom...
2009. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem fáj, ill. nem is ott fáj, ahol ronda. :(
2009. márc. 28. 01:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Napra pontosan két hónap alatt begyógyult! :) Szuper! :)
2009. nov. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!