Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet kapni a medicredittől hitelt? Van olyan aki nem kapta még meg és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én öt éve kaptam tőlük, munkanélküli voltam, ellátást nem kaptam, így szükséges volt két kezes, hitelesíteni is el kellett menni közjegyzőhöz. Tehát ha nincs munkahelyed akkor kell két kezes, ha van akkor nem kell semmi. Kijött a medicredites csávó, elmondta a mondókáját, hitelesítettük a kezesek által kitöltött papírokat és egy hét múlva már utalták is a dokinak a pénzt, ugyanis nem kézbe adják, hanem a dokitól kellett árajánlat és neki utalták, megkapta a doki a pénzt , másnap meg kaptam szép ciciket. Havi tízezrével fizettem, egy évig utána meg letudtam inkább egybe a maradékot.
2011. júl. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!