Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan hogy hüvelyplasz...

Létezik olyan hogy hüvelyplasztika?

Figyelt kérdés
Szeretném a hüvelynyílásomat kicsit megnagyobbíttatni. Lehetséges? Nem lehurrogást és beszólásokat várok, hanem komoly válaszokat. Akinek problémát okoz a szex, az tudja miről beszélek. Családanya vagyok, de sajnos sokszor visszautasítom a férjemet, mert tudom hogy nagyon nehéz tágulnom és fáj a behatolás. Ez genetikailag így van, vártam hogy a szüléssel javul a helyzet, de úgy adódott hogy császár lett a vége, így nem lehetett beavatkozni. Van erre megoldás?
2011. júl. 12. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem inkább vaginizmus a problémád?? Olyan nincs, hogy valakinek túl szűk legyen, akkor a gyerek se tudott volna kijönni rajta!
2011. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1.!

Mint ahogy a Kérdező írta is: császározták!


Kedves Kérdező! Biztos, hogy a behatolás azért fáj, mert szűk vagy? Ha nem vagyok túl tolakodó, elég előjáték van? Nedves vagy kellőképpen?

2011. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,pont ez a problémám hogy az előjáték kb fél óra kell legyen, hogy a behatolás ne fájjon. De olyan jó lenne ha nem kellene "bajlódni" az előjátékkal és úgy tudnánk szeretkezni. Sokszor van hogy megkívánjuk egymást, de kevés az időnk és ha ilyenkor vagyunk együtt akkor annak az a vége hogy fáj a behatolás kb. 1-2 percig,aztán minden oké, de ha vége az aktusnak akkor látom hogy kidörzsölődött a bemenet és csíp ha pisilek. Pár nap alatt begyógyul, de nem lehet így élni! Nagyon rossz, arra pedig nincs időnk mindig hogy órákat szánjunk az előjátékra+aktusra, főleg egy örökmozgó 3 éves gyerek mellett. Köszi, hogy segíteni akartok.
2011. júl. 12. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint.

Én ilyen "gyors" alkalmakra inkább síkosítót ajánlanék. Félő, hogy a műtét után a heg miatt lenne fájdalmas, illetve elveszítené a hüvelyfalad a rugalmasságát.

De ha így is inkább a műtétet szeretnéd, akkor a nőgyógyászod tud neked segíteni.

2011. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2011. júl. 12. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Szűkíteni nem lehet?
2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és arra nem gondoltál hogy lehet vmilyne fertőzésed van ? ha már csíp az nem jó!
2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló problémám volt. Elmentem a gyógyszertárba, vettem síkosítót (vazelin), azóta megoldódott a probléma. :)

Próbáld ki, hátha Neked is jó lesz, és nem is kerül sokba, 300 Ft körüli összeg.

2011. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs fertőzésem, mert egyébként nem viszket, nem csíp, csak wc után, szerintem azért mert a külső hámfelület megsérült, kidörzsölődött és ezért. Lehet hogy a sikosító megoldaná a problémát??? Az is lehet hogy túl "száraz" vagyok és ezért lép fel a probléma.

KÖszönöm a válaszaitokat, ki fogom próbálni a krémet vagy a zselét.

2011. júl. 14. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

(fili)

Ezt nem sebészeti úton kell megoldani. Ez az agyban dől el. Mint írtad fél óra után ok!! Lehet, hogy nehezen oldódsz most több a napi gondod. Akinek fél óra után nem okoz problémát a behatolás az azt jelenti ekkor adja át magát hormonálisan, a homonoktól fizikálisan az aktusnak.

Van normális úton mindig orgazmusod, vagy csak ritkán?

Előjáték egy nőnek mindig kell, olyan ráugrok mint a nyuszika eset ne legyen.

2011. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!