Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek/minek hatására csináltat...

Kinek/minek hatására csináltattad az első tetoválásod?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt semmilyen különleges oka. Szerettem volna egyet, tetszett ezért megcsináltattam. Mondjuk azóta olyan mintha volna is meg nem is, néha azt is elfelejtem, hogy van mert a derekamon van (a fenekem felett kicsivel) és elég ritkán látom mások meg egyáltalán nem látják. Orvosi vizsgálaton voltam mikor megkérdezte a dokinő, hogy van e máshol is tetoválásom és visszakérdeztem, hogy mért nekem van tetoválásom? :D
2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valaki hatására csinálod, az már nem jó... ez akkor jó, ha te akarod, többnek/jobbnak éreznéd magad utána, és valami nagyon veled kapcsolatos dologról van szó.
2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én rég szerettem volna..de nem egy olyan nonfiguratív ábrát a hátamra..mert az szerintem nagyon tucat :| és tavaly sajnos meghalt a kutyánk.:( és ő rengeteget jelentett számomra. együtt nőttünk fel. 16 éves korában halt meg (én akkor voltam 18) szóval magamra tetováltattam a karomra a nevét és egy képet a kedvenc csont játékáról :) nagyon szeretem :) és ha rágondolok és szomorkodom, akkor csak ránézek a karomra éés tudom, hogy sose felejtem el :)

19/L

2011. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kihasználtam, hogy édesanyám fejet bólintott rá és gyorsan megcsináltattam:). Régi álmom vált valóra.
2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az élet!
2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Merwoman válasza:
most gondolkodom az elsőn láttan valki lábfején 4-et és nagyon tetszik egy cica mancs lenyomat ,szerintetek csnáltassak magamnak is ?? olyan,mintha átsétált volna rajtad a macsekod..
2011. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére velem mindennap megesik, hogy az egyik macskám átgyalogol a lábamon. De ha neked tetszik, akkor valósítsd meg:)!
2011. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Merwoman válasza:
100%

Kedves válaszoló, még gondolkodom rajta, de köszi.

a) nem 20 vagyok :)

b) máson is van már

c) a fájdalom ami vele jár megéri?

d) pénzért adják

e) lemoshatatlan :)

2011. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Merwoman válasza:
ja rajtam naponta 12 lábacska megy át ..:)))
2011. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy, mert tetszett.
2014. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!