Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol lehet részletre mellnagyob...

Hol lehet részletre mellnagyobbítást/felvarrást csináltatni és ahol még jól is csinálják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem egy részletben kell kifizetni a mellplasztikát (legalábbis állami kórházakban így van). Először az implantátumot fizeted (ez kb. 300 ezer Ft), kb. a műtét előtt 2 hónappal. Aztán amikor befekszel a kórházba, akkor a kórházi költséget (nekem 120 ezer Ft) volt, végül műtét után megegyezés szerint a dokinak a többit. Én műtét útan nagyjából 1 hónappal fizettem neki. De van külön hitel a plasztikai műtétekre a magánklinikákon, a Medi Credit adja és kb. úgy működik mint egy áruhitel, a feltételek is hasonlóak.
2009. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah! Nekem az Uzsokiban csinálták és maximálisan elégedett vagyok. Ahova semmiképp ne menj: Aesthetica. A dokik ott is jók, viszont maga a cég egy lehúzós, még a gatyádat is leimádkoznák rólad, ráadásul nyomulnak, nem lehet őket lerázni.
2009. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót!
2009. dec. 22. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:

بيشلاربهمي رىت ربتنسي بسينر ربنر ينرىسين

ابغع لالقى لايلminekلاريا لاصراهرصر

رىتهصdivatراعبهثلا لارعهيث لاربه يث

ؤسيلاات رلارلااس لاراتهب ىثبعهي

لاىربعثهخlógلانير

!!!

2010. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót nem értem?Ha már írsz,akkor miért nem normálisat?
2010. júl. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!