Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes felvarratni a mellem?

Érdemes felvarratni a mellem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és már fél éve azon gondolkodok hogy 18. születésnapomra kérek egy mellfelvarrást.


Hirtelen nőttek, fogytam is,és aránylag nagyok is. Ennek függvényében úgy lógnak mintha már vagy 3 gyereket szoptattam volna. Nagyon gusztustalan és az önbizalmamat is rettentően hazavágja,mindig azon gondolkodok mi lesz ha ezt a két lógó tőgyet egy fiú meglátja...

Néhány melltartóban is látszik és persze háromszögű bikini felsőről még csak nem is álmodok:(


2011. aug. 28. 21:20
 1/8 anonim válasza:

Először is szerintem még nem kellene ilyen radikális lépéshez folyamodni. Próbálj meg edzeni mellizom gyakorlatokat végezni azzal szépen lehet formálni pláne még ilyen idős korban mint amiben te vagy.

A neten rengeteg infót találsz ilyen gyakorlatokról!

2011. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem szteroid tartalmú gyógyszerek miatt kezdett lógni má 12 évesen, úgyhogy meg tudlak érteni. bár nekem nem nagyok, és amikor mellizomra edzettem, akkor is csak csúnyább lett, mert annyirq lóg, h lecsúszott az izomról. csak sajnos nincs lehetőségem megműttetni egyelőre. de ha egy nagyobb mell lóg kicsit, az sztem nem durva. ha lehet, én us a term melleket preferálom, szóval én tényleg csak akkor javaslom vkinek a pkasztikát, ha nagyon gáz. nézz szét ezen az oldalon, csomóan tettek fel ilyen kérdést, és a legtöbb eset egyáltalán nem ronda. hidd el, ha egy nagyobb mell lóg, az tök természetes, és nem gáz:) viszont ha olyan, mint az enyém - kb üres tejeszacsik -, na az a gáz:s 19/L
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Eloszor szulj par gyereket, majd utana. Doki meg nem fogja megcsinalni.
2011. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi az, hogy "doki meg nem fogja megcsinálni?"

miért ne csinálná meg?

2011. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azt javasolna hogy varjon meg. Szules, ha egyszer szulni fog, megint tonkreteheti oket.
2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy javaslat. Nem tiltás.
2011. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
sztem nem kéne minden pasi imádja a lógos melleket
2011. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha változtatsz azon a tudomány közvetítésével, amit isten adott, akkor elhiheted hogy meg fogod bánni, amikor rájössz, hogy milyen értékeket loptál el magadtól, sőt még fizettél is érte!


próbáld meg elfogadni magad, esetleg természetes úton próbálkozz...

2011. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!