Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes lenne mellműtétre mennem?

Érdemes lenne mellműtétre mennem?

Figyelt kérdés

Genetika miatt, és a sok fogyás hízás miatt is, a mellem eléggé lógós kb ilyen ---> [link]

Az új barátom elött nagyon szégyenlem mert nagyon szeretem és félek hogy ez őt zavarja még ha nem is mondja ki... Régen mindig dícsérte a volt barátnője melleit hogy milyen tökéletesek és egyebek én meg úgy érzem hogy az enyémek elfogadhatatlanul néznek ki... Próbálok mellizomgyakorlatokat végezni de nem túl jó az eredmány... Műtétre gondoltam szerintetek?


2011. júl. 20. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Nem valami szépek az igaz, de csak te tudhatod, hogy rászánnád-e magad... Szerintem elöbb meg kéne tudnod, hogy a barátod mit gondol róla...


Nekem nem lógnak, de nagyon kicsik, viszont életemben nem mütetném meg.. Ugyan szebbek lennének, de az már nem az én részem..

2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Smartguy86 ***** válasza:

Ha szeret, akkor elfogadja őket úgy ahogy vannak. Ha nem szeret, akkor azt szabatsz át magadon, amit akarsz, tök mindegy lesz...


Semmi értelme!

2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tudom, de nekem is gátlásaim vannak, amúgy nagyon szép testalkatom van lapos has keskeny csipő kerek popsi meg az arcom is szép ( ezt mondják ) De ez az a szépséghiba ami tudom neki sem tetszik...
2011. júl. 20. 13:43
 4/21 anonim válasza:
Elsősorban magadnak felelj meg illetve akarj tetszeni! Ha nem érzed magad jól a bőrödben akkor keress fel egy szakembert, viszont ha neked megfelel akkor a párodnak is meg fog!
2011. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én megműtettném,ha bemered vállalni a műtétet. csak 1szer kell túlesni rajta. és szebb is lesz,és a te egód is nőne tőle.
2011. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem szivesen műttetném... azt szeretném hogy ilyennek is elfogadja valaki :S:S
2011. júl. 20. 13:49
 7/21 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Ha egyszer belekerülsz a gépezetbe, akkor nehéz megállni. Ezért lesznek sokan plasztikafüggők... és sokaknak csak az anyagiak szabnak határt.


Aki a külsején műtéttel akar változtatni, annak nincs minden rendben fejben... és ez sokkal kiábrándítóbb tud lenni, mint akármilyen testi dolog...

2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember szereti a "tökéletes" formákat. Viszont a páromat olyannak szeretem, amilyen. Én sem vagyok tökéletes, ezért nem várnám el tőle soha, hogy ő viszont az legyen, és egyszerűen ÉN nem engedném, hogy kés alá feküdjön! Egyszerűen úgy szeretem, ahogy van. lehet, hogy furcsán hangzik, de szerintem a legtöbb embert a "hibák" teszik tökéletessé, emberivé. Ismerek néhány, úgynevezett tökéletes külsejű nőt. De ha hiszed, ha nem, nem mozgatnak meg bennem semmit!!! Egyáltalán semmit! Nem is tudom,... talán mert olyan unalmasnak, mű dolognak tűnik, nem tudom pontosan megmagyarázni, hogy miért.

35f

2011. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj, de nálam már ott elbukott ez a kapcsolat,ahol leírtad, hogy a barátod mennyire dícséri az előző barátnői melleit, hogy azoké milyen szép volt bláblá...

Inkább ezen gondolkozz el és ne a mellműtéten :D Elég szánalmas sz*r alak lehet a pasid...

2011. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok nagyon !! Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 20. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!