Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes lenne?

Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és orrsövényferdülésem van.Kb fél cm,de engem zavar.Szerintetek megműtetsem?
2011. jún. 24. 14:29
 1/9 anonim válasza:
nekem is az volt, 1,5 cm :/ undorító volt senki nem nézett rám elhányták magukat késöbb mikor megműtettem vissza hallotam a barátaimtól h esténként sírtak olyan csúnya volt... teis így vagy vele :/ ?
2011. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha zavar, akkor vágj bele. nem egy fáklyás menet, de túlélhető.
2011. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orssövény ferdüléstől az orr ferdül vagy mi?

Csak azért kérdezem mert elvileg nekem is van,de az orrom olyan pisze és egyenes mintha vonalzóval húzták volna.

Vagy csak hülyeséget mondott a doki?

2011. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eléggé zavar,de nem annnyira feltünő,cska akkor veszik észre ha mondom,de engem mégis zavar.Szeptembertől kezdem a közép sulit,és akkor addigra megműtetném.
2011. jún. 24. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyfokú az orrsövényferdülés akkor elferdülhet az orr, igen. Szerintem műttesd meg minél hamarabb, mert csak rosszabb lesz. Nekem 3 éve van de 18 éves korom alatt nem akarták megműteni. Nyáron megyek.
2011. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is kell még várnom 3 évet?Amúgy ha valaki tudja hogy mit csinálnak egy ilyen műtéten,akkor léci magyarázza már el.Köszi :)
2011. jún. 26. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
hát elmagyarázhatom, de lehet hogy elmegy a kedved a műtéttől. nekem így csinálták: kaptam a műtét előtt pár órával az orromba érzéstelenítős tamponálást, ez elég kellemetlen, mert sokkal több tampont tesznek fel, mint amit elhinnél, hogy felfér. ezután kapsz nyugiszurit a fenekedbe, mert nem altatnak, végignézed az egészet egész közelről. utána bekísérnek a műtőbe, egy kedves srác megfogja a fejed, hogy ne rántsd el, és a doki egy orvosi műszerrel (nevezzük vésőnek) lefaragja a kiálló csontot az orrodon belül. ezt persze nem érzed, mármint nem fáj, de elég bizarr érzés, ahogy levésik. nekem csak belülről kellett lefaragni, mert nem kaptam levegőt, de kivülről nem látszott a ferdülés.
2011. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, két éve műtötték meg, nekem sem látszott kívülről, de egészségügyi gondot okozott,ezért szinte muszáj volt.Az utolsó leírás pontos, nekem annyiban volt talán jobb, hogy altattak, ezért ez az érzés kimaradt, de nem bánom. Utána viszont a gyógyulás alatt nekem egyáltalán nem fájt,gyorsan gyógyult,krémet kaptam rá.Pár napig volt rossz, hogy csak háton fekve lehet vele aludni.
2011. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) már be vagyok jelentve a műtétre=/ legalább tudom,hogy mit fognak csinálni,de szerencsére engem is altatnak.
2011. júl. 20. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!